Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine bo miałam kłótnie ze swoim niebieskim i naszło mnie na refleksje.

Panowie jeśli wybieracie kobiety to wybierajcie rozważniej! Piękne kobiety to kobiety, które kochają się stroić a to kosztuje, to są drogie kobiety. Więc pomyślcie sobie ile ona wydaje na perfumy, kosmetyki, sukienki, biżuterie, zabiegi u kosmetyczki czy na paznokcie.
Jak już później z nimi jesteście to nie narzekajacie, że tyle wydają, bo to wy sobie taką kobiete wybraliście ¯_(ツ)_/¯
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #wygryw
  • 24
@HieronimBombka Oj nie zrozumiałeś przekazu. nie mówie o ładnych kobietach, ale o kobietach które lubią się stroić, ja je nazywam "pieknymi" kobietami bo są tak piekne, że osiagają to tylko po przez dodatki. Może za mało jasno to wyjaśniłam hmm
@vcode69 to był akurat skrajny przykład, ale chodziło mi o to, że większość kobiet lubi się stroić (nie wspominając o presji) i więcej wydajemy na siebie niż faceci, więc niech nie są zdziwieni.
@sylwiszon: chodziło Tobie o to, że "takie kobiety" lubią się stroić i upiększać za nie swoje pieniądze, czy że to zabiera dużo czasu i face może się wkurzać czekając, aż owy proces dobiegnie końca?
To co podałam to tylko skrayjny przykład, chodzi mi o to że większość kobiet wiecej wydaje na strojenie sie bo taką też mamy presje piękna.

Moja "kłotnia" z facetem polegała na tym że chciałam kupić sobie sukienkę, bo nie mam żadnej na lato, a on stwierdził, że ja nie potrzebuje sukienki, bo on może chodzić w jednych krótkich spodenkach przez cały sezon i w ten sposób oszczędza, no nie zaprzecze, ale ja
@boczekmen nie chodzi o to czyje to pieniadze, ale o fakt ze kobiety wydaja wiecej niz faceci, bo mamy wiecej po prostu wydatkow bedac kobieta, zwlaszcza jesli oczekuje sie od nas bycia piekna.