Wpis z mikrobloga

Normik zostaje odrzucony przez kobietę:

"Heh, Oskar, wiesz, fajny z Ciebie gość, ale nie jesteś w moim typie. Ale taki super facet na pewno znajdzie sobie spoko dziewczynę... a wiesz, tak w sumie to ostatnio moja koleżanka mówiła coś, że niezły z Ciebie przystojniak, może zapoznać was ze sobą trochę bliżej? ;)"


Przegryw zostaje odrzucony przez kobietę:

"Haha, nie wierzę, jak taki spierdoks w ogóle mógł pomyśleć, że ma u mnie szanse XDDD Nie wiem, czy to bardziej zabawne czy obrzydliwe, że taki creep i piwniczak w ogóle próbuje do mnie zarywać xD Idę o tym opowiedzieć Julce, pośmiejemy się z tego, że jakiś stulejarz i frajer się do mnie przystawiał, ale po drodze wstąpię do kancelarii wujka prawnika, żeby pomógł załatwić dla Ciebie sądowy zakaz zbliżania "


Chad zostaje odrzucony przez kobietę:
Nie no, żart, Chad nie zostaje odrzucony.
#przegryw #stulejacontent #normikivsprzegrywy
  • 14
"Haha, nie wierzę, jak taki spierdoks w ogóle mógł pomyśleć, że ma u mnie szanse XDDD


@Kozikiewicz:
Spotkał się ktokolwiek na tagu #przegryw , żeby laska tak do niego powiedziała? Ja osobiście rzadko spotkałem się z odrzuceniem, bo prawie wgl nie zarywam do lasek ale jeśli już to raczej na zasadzie "wiesz, fajny z Ciebie gość, ale nie jesteś w moim typie. " Z tym, że no ja jakąś porażką genetyczna
@analny_predator: Ja trochę oczywiście przerysowałem, ale z obserwacji mam wrażenie, że co bardziej złośliwe kobiety faktycznie potrafią dać w twarz do zrozumienia, że samo twoje zainteresowanie nimi to dla nich słaby żart. Sam tylko raz miałem jakieś próby zarywania do dziewczyny, więc osobiście nie doświadczyłem czegoś takiego, chociaż odmowa tej jednej dziewczyny wobec mnie też była dość niefajna, ale nie w takim stylu.

A za plecami to już kilka razy słyszałem,
"ej, ja serio się podobam tamtemu typowi? O jezu, nie, tylko nie toooo xDD" albo "ej, jakiś przypał ostatnio do mnie zarywał, masakra, co on w ogóle sobie myślał xD"


@Kozikiewicz:
no to tak samo sie dzieje gdy do normalnego typka podbije jakiś wieloryb "#!$%@? stary musiałem przed nią #!$%@?ć bo by mnie zjadła chyba", ogólnie same sobie szkodzą takie osoby, ja osobiście bym nie podszedł do laski która patrzy na
Więc nawet jeśli jeśli czasem nie zostaje to wypowiedziane na głos to jednak pojawia się w głowie i to chciałem tu zawrzeć.


Kwintesencja #!$%@? xD Wyrobić sobie opinię o świecie i ludziach na podstawie domysłów, rzeczy zasłyszanych ukradkiem i wypocin z internetu xD Nic dziwnego, że tak się boicie świata, skoro w waszych głowach powstają takie spaczone wizje i uznajecie to za normę, lol
@analny_predator: Ja też nie, ale fakty są takie, że prawdziwymi, rasowymi spierdoksami praktycznie każda w miarę normalna kobieta pogardza, więc jak któryś zbierze się na desperacki krok podjęcia próby wbrew zdrowemu rozsądkowi to w potem kończy się to tak jak się kończy

@Tylkoprzechodze: Nie zgodzisz się, że zdarzają się takie próby podrywu i flirtu, które wywołują tylko zażenowanie, wspomina się je potem z mieszanką rozbawienia i żenady, i mogą posłużyć
@Kozikiewicz zgadzam się, że coś takiego występuje, ale tylko bezczelne i chamskie różowe spławią KOGOKOLWIEK w sposób, jaki opisałeś w drugim przykładzie. Zwykle wygląda to bardziej, jak w pierwszym przykładzie, bo większości nie sprawia frajdy, ani satysfakcji deptanie czyjegoś ego. To, że potem sobie pociśnie beke z koleżankami z tego chyba nie ma za bardzo znaczenia, bo i tak tego się nie słyszy, więc czym się przejmować? Uwierz mi, że z normików
@Tylkoprzechodze: Ano po to się tym przejmować tym, że jeśli ktoś obśmiewa twoje zaloty że to jest sygnał dla Ciebie, że nie tędy droga i możesz się szczerze zastanowić, czy warto w ogóle dalej się kompromitować i desperacko próbować, a jeśli próbować, to czy w taki sposób jak do tej pory. Bo czym innym jest to, że czasem nie pójdą komuś zaloty, a czym innym jest bycie zupełnym nieudacznikiem w relacjach
@Kozikiewicz nie tym razem, ja na serio chce wiedzieć skąd masz takie mniemanie o świecie i płci przeciwnej. Czy kiedykolwiek usłyszałeś coś takiego od różowej? Albo znasz osobiscie kogoś, komu prosto w twarz laska tak powiedziała? Bo nawet ludzie w komentarzach piszą, że coś takiego nie miało miejsca w ich przypadkach, ale też się jak idioci z tym zgadzaja, przecież to jest jakaś abstrakcja xD