Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kezioezio:

Bzdura. Większość matek jest wdzięcznych po czasie, że nie dokonały aborcji.

Słyszałeś o syndromie postaborcyjnym "obalanym" z taką wściekłością przez lewicowych dziennikarzy?

To jest lewacka propaganda aborcja=antykoncepcja, a to właśnie największe kłamstwo świata.
  • Odpowiedz
@czyny: No i jakby aborcja była legalna to nie trzeba by było wykonywać jakiś zabiegów w domu jak jakieś konowały

Ale nieeee, lepiej zmusić kobiety do urodzenia niechcianego dziecka i potem się dziwić dlaczego tyle osób w domach dziecka

Dlaczego prawaki bronią życia nienarodzonego, a mają w dupie życie
  • Odpowiedz
@kezioezio: Skąd wiadomo, że te twoje badania nie są zmanipulowane przez aborcjonistów? To przecież dochodowy przemysł.

@LM317K: Psychopatyczna smarkula rości sobie prawo do odbierania prawa do życia. Nikt nie kazał jej się b----ć ani zachodzić w ciążę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kezioezio:


Pisz takie wysrywy na #neuropa


Ja jestem za całkowitym zakazem aborcji poza krytycznym stanem zagrożenia życia kobiety.

A decyzja powinna należeć w takim przypadku do chirurga walczącego życie zarówno matki jak
  • Odpowiedz
@czyny: Niech ci ludzie prowadzą nawet te swoje kampanie społeczne "pro - life", nie mam nic przeciwko, ale ostateczna decyzja powinna należeć do kobiety, która ma to dziecko nosić. Bo to co zrobiła ta wolontariuszka, to podła rzecz. Ona nie walczyła o życie dziecka, tylko walczyła o to, żeby kobieta donosiła ten płód i urodziła, bo jeśli walczyła o życie dzieckam to rozumiem, że teraz zapewnią nastolatce dobrą opiekę psychologa,
  • Odpowiedz