Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czyny: Aha, czyli lewacki kwik różowych, które potrafią tylko w necie sobie poszczekać a na żywo jak ktoś na nie raz krzywo spojrzy to boją się wyjść z domu, spoko wszystko jasne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@czyny: Czemu usuwasz mój komentarz? Obraziłem cię? Odpowiedziałem tylko na twój wpis.

Wlasnoręcznie, bezprawne wykonywanie aborcji to właśnie narażanie życia.


@czyny: Dlatego była na grupce, na której chciała się dowiedzieć jak dokonać tego legalnie.
  • Odpowiedz
@kezioezio:

Musiałaby upośledzić dziecko, żeby eugenicznie je zlikwidować. W Polsce takie grupki działają niezgodnie z prawem, więc wolontariuszka postąpiła słusznie.
  • Odpowiedz
Musiałaby upośledzić dziecko, żeby eugenicznie je zlikwidować.


@czyny: Albo skorzystać z kilku stron, które po wypełnieniu odpowiednich danych wyślą odpowiednie leki, bądź mogła szukać informacji jak to zrobić zagranicą.
  • Odpowiedz
@kezioezio:

I to jest właśnie manipulacja prawem i naciąganie kompromisu aborcyjnego, co de facto jest nielegalne.

Takie grupki traktują aborcję jako zachciankową (bo mieszkanie za małe/nie mam czasu/kasy) antykoncepcję.

I to jest prawdziwe piekło kobiet wyssanych i wyszarpanych z macicy.

Jak można być taką suką wobec własnej córki?
  • Odpowiedz
@kezioezio:

Pisz takie wysrywy na #neuropa

Ja jestem za całkowitym zakazem aborcji poza krytycznym stanem zagrożenia życia kobiety.
A decyzja powinna należeć w takim przypadku do chirurga walczącego życie zarówno matki jak i dziecka/płodu.

Bodajże 0,003 % jest takich przypadków także pozdro

A w przypadku gwałtu oczywiście profesjonalna opieka psychiatryczna.
  • Odpowiedz