Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@throwaway2137: według mnie nawet 16-18, laski lvl 19-20 często nagle mutują w karyny, choć przyznam niektóre się uchowają do 25tki a mały procent wygląda całkiem dobrze nawet później, ale nie ma co się oszukiwać. Zmarszczki, zmiana rys twarzy, roztycie się, to się zwykle dzieje nagle po ~18stce.

Szczególnie to widać na linii szczęki, która wraz z wiekiem się wydłuża i sprawia że laska zaczyna wyglądać staro.

Przykłądowo - Roksana Węgiel, wszyscy
fucked_up - @throwaway2137: według mnie nawet 16-18, laski lvl 19-20 często nagle mut...

źródło: comment_1588930660wDEqoTkvdl8Ko08tkZAWwM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krzakol: romawiamy sobie konstruktywnie podając konkretne argumenty, z czymś się nie zgadzasz to napisz, zarówno wpis OP jak i komentarze nie łamią w żaden sposób regulaminu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fucked_up:

To jest jakiś absurd że kobiety #!$%@?ą się o linię szczęki czy podbródki mężczyzn

Widziałem pierdylion takich wpisów na mirko ale żaden nie był napisany przez kobietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
16-22 lata to najlepszy wiek jeżeli chodzi o kobiecą urodę i nawet z tym nie handlujcie...


@throwaway2137: to wiek w którym większość ma swój top... aby potem b. szybko z niego spaść.
  • Odpowiedz