Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CzerstwaBulka: Jak dla mnie idealnym wyważeniem między brakiem neta a dostępem do niego były lata 00 a szczególnie ich druga połowa. Każdy nawet na zapadłych wsiach miał już wtedy dostęp do internetu w domu, można było sobie już elegancko no-life uprawiać jak ktoś chciał a jednocześnie internet w telefonach był jeszcze drogi i niewygodny, więc oprócz pojedynczych fanatyków smsowania raczej mało kto siedział w przestrzeni publicznej z nosem w telefonie, na
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka:

w Bielsku tez podobne budy kolo dworca pks

niby jedno z najbogatszych miast w pl

boje sie pomyslec jak wyglada najbiedniejsze

Rzeszów - podobnej wielkości miasto i z podobną ilością mieszkańców - przerabia okolice dworca i sam dworzec pks też jest w planach, ale tylko dlatego, że jest stolicą wojewódzką, bo tak po za tym to tam wieje latami 90 na dworcu pks.
  • Odpowiedz
@deeprest człowieku skąd miałbym mieć net skoro u mnie telefon podłączyli w 2002 roku.

Podanie o podłączenie rodzice złożyli w roku 1990 jak wybudowali dom ( ͡º ͜ʖ͡º).
Miasto 30 tys. żadna wieś na końcu lasu.
  • Odpowiedz
człowieku skąd miałbym mieć net skoro u mnie telefon podłączyli w 2002 roku.


@chaberr: To rzeczywiście lipa, u mnie w domu nawet ten sam numer telefonu był co przed wojną - zapominam o perspektywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z kim masz lepsze więzy? Z 50o00 znajomymi z fejsbunia? No chyba nie. Kiedyś spotykaliśmy się na boisku codziennie a teraz nawet jak się gówniaki spotkają gdzieś na mieście to i tak każdy w swój smartfon wpatrzony


@Guess_hus_bek: Ja ci mówię o faktach i nie tylko latach szkolnych, ale już dorosłych ludziach. Wtedy dzięki Facebookowi możesz utrzymywać relacje, co w latach 90 było niemożliwe.
  • Odpowiedz