Wpis z mikrobloga

Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje każdy mój ruch na wykop.
Typkowi ciśnienie wybiło i nie wytrzymał. Wybory i do tego moje działania doprowadziły do złożenia multi.

4 wpisy i 3 szkalujące MotoFun XDDDDD
Konto 2 dni. Pierwszy ruch zakopanie mojego znaleziska XD

Mnie cieszy że doprowadzam do takiego stanu #neuropa

#bekazlewactwa #bekazneuropy #konfederacja #4konserwy #takaprawda #wykop #moderacja
Pobierz M.....n - Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje...
źródło: comment_1588883337NGHtTl0GsBUfiTL1F2el15.jpg
  • 77
Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT ( ͡ ͜ʖ ͡)
Lewaczek nawet nie potrafi pogodzić się z porażką, uwielbiam na to patrzeć. Autodestrukcja wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam masakrować szurków, ten poniżej obraził się, że napisałem nieprawdę Jakoby Korwin zadeklarował chęć poparcia rządu PIS

jak jeszcze raz skłamiesz (Jakoby Korwin zadeklarował chęć poparcia rządu PiS), to definitywnie kończymy dyskusję twoją sromotną porażką.


Fakty się takie że choćby szurek pieklił się, miotał i "obalal" co tryumfalnie obwieszcza z regularnością wypruznianych przez niego nonsensów (nawet gdy twierdzi, że nie przeczytał co napisałem - jak można obalić coś czego się nie przeczytało?
@Back_Space:
Ej jaka różnica jest czy Korwin poprze rząd lub rząd mniejszościowy w zamian za postulaty antyLGBT?

Korwin zadeklarował też, że Konfederacja mogłaby poprzeć rząd PiS w zamian za pewne ustępstwa ze strony partii Kaczyńskiego.

- Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go
@Back_Space: Tak na spokojnie. Ty naprawdę uważasz, że jak napiszesz odpowiedz na moje argumenty, nie wołając mnie, a potem się obrażając że ośmieliłem się wrócić i odpowiedzieć na te twoje brednie to wygrasz?
BUAHAHAH
A miej sobie to zwycięstwo jeśli uważasz, że wygrałeś odpowiadając rozmówcy w taki sposób by nie zauważył twojej odpowiedzi.
To tak jakbyś był dumny że zwycięstwa w biegu z Boltem gdy zwycięstwo osiągnąłeś wiążąc mu przed biegiem
Przestań się kompromitować chłopcze. Dyskusja zaczęła się od jednego zdania, którego w żaden sposób nie byłeś w stanie podważyć i zacząłeś trollować TL:DR'ami, których nawet nie czytam XD

Jeszcze w życiu nie widziałem takiego samozaorańca ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak właśnie wygląda człowiek, który nie potrafi pogodzić się z merytoryczną porażką. Wyzwiska wygranego oponenta, jakie to żałosne :)

Jeszcze w życiu nie widziałem takiego samozaorańca ( ͡º ͜ʖ͡º)


Widzę, że się przyznałeś do porażki XDDD
Ale masz rację. Jak spojrzysz w lustro to tak właśnie wyglądasz XDDDD

Ja już nawet nie muszę się produkować, żeby ciebie orać. Wystarczy, że będę ciebie cytować.
XDDDD
Co za desperat xD Ma tak ogromny ból dupy z powodu zaorania, że sam obserwuje mój profil i po 2 dniach bez powiadomienia pisze komentarz tylko po to by mieć ostatnie słowo, mimo że merytorycznie już dawno przegrał dyskusje XDD

Nawet mi cię trochę żal piwniczaku :)
Oto przykłady owego "zaorania" przez szurka o których tak wspomina wielokrotnie XDDDD
szurek:

Nie ma tam nic, że "poprzemy rząd PiS" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie zadeklarował poparcia dla rządu PiS (tylko poparcie gabinetu mniejszościowego)

Krul:

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za
Przestań się kompromitować chłopcze. Dyskusja zaczęła się od jednego zdania, którego w żaden sposób nie byłeś w stanie podważyć i zacząłeś trollować TL:DR'ami, które nawet nie są związane z tematem.

Jeszcze w życiu nie widziałem takiego samozaorańca ( ͡º ͜ʖ͡º)