Wpis z mikrobloga

Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje każdy mój ruch na wykop.
Typkowi ciśnienie wybiło i nie wytrzymał. Wybory i do tego moje działania doprowadziły do złożenia multi.

4 wpisy i 3 szkalujące MotoFun XDDDDD
Konto 2 dni. Pierwszy ruch zakopanie mojego znaleziska XD

Mnie cieszy że doprowadzam do takiego stanu #neuropa

#bekazlewactwa #bekazneuropy #konfederacja #4konserwy #takaprawda #wykop #moderacja
Pobierz M.....n - Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje...
źródło: comment_1588883337NGHtTl0GsBUfiTL1F2el15.jpg
  • 77
@Back_Space:

Na prawdę. Nawet nie potrafisz pisać po polsku xD


https://sjp.pwn.pl/slowniki/naprawdę.html

partykuła wyrażająca zdziwienie lub niedowierzanie, np. Czy ty naprawdę myślisz, że ci uwierzyłam?»


BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHHAA

1. Oprócz braków w liczeniu
2. Nieumiejętności czytania ze z zrozumieniem
3. Dochodzą braki w ortografii

XDDDDDDD

W miejscu, w którym powiedziałeś że Korwin poprze rzad PiS, a nic takiego nie powiedział

Szkoda, że kłamczuszku nie podałeś pełnego cytatu. Korwin nie mówił o poparciu rządu PiS.
@patykiem_pisane: Ale czemu ty zmieniasz temat i mi teraz wyskakujesz ze słownikiem i definicją słowa "naprawdę", skoro ja nawet nie odniosłem się do tego słowa? xDDDDD
Ja tylko napisałem, że nie umiesz pisać po polsku, a nie że coś jest nie tak z tym słowem xDDD

BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHHAA

1. Oprócz braków w liczeniu
2. Nieumiejętności czytania ze z zrozumieniem
3. Dochodzą braki w ortografii

XDDDDDDD

Przecież wkleiłem cytat


No i wkleiłeś cytat,
@patykiem_pisane: tak że skoro cię zniszczyłem merytorycznie (ewidentnie widać, jak desperacko próbujesz trollować), to wracamy do punktu wyjścia i mojego 1 komentarza, zanim tu przypełzłeś:

Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT :)
Ale czemu ty zmieniasz temat i mi teraz wyskakujesz ze słownikiem i definicją słowa "naprawdę", skoro ja nawet nie odniosłem się do tego słowa? xDDDDD

Ja tylko napisałem, że nie umiesz pisać po polsku, a nie że coś jest nie tak z tym słowem xDDD


@Back_Space: BUAHAHAHAHA

Naprawdę?


@patykiem_pisane: Na prawdę. Nawet nie potrafisz pisać po polsku xD

W którym miejscu nie potrafię pisać po polsku?

Czy ja napisałem Naprawdę
W którym miejscu nie potrafię pisać po polsku? Czy ja napisałem Naprawdę razem czy osobno?


Ale co ty masz z tym "naprawdę"? Przecież ja o tym słowie nie pisałem, to ty się do niego przyczepiłeś. Ja nie napisałem nigdzie że słowo "naprawdę" jest złe. Ja tylko stwierdziłem fakt, że nie potrafisz pisać po polsku - ale nic nie pisałem o słowie "naprawdę". Ty jesteś takim szurem, że zaczynasz mnie atakowac za rzeczy
@Back_Space:

Ale co ty masz z tym "naprawdę"? Przecież ja o tym słowie nie pisałem, to ty się do niego przyczepiłeś


Dlaczego nie? W końcu to ty zszedłeś z tematu, i użyłeś argumentu o języku polskim.
Dla przypomnienia, masz najwidoczniej krótka pamięć to pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na prawdę. Nawet nie potrafisz pisać po polsku xD


Rzuciłeś rękawice ,więc wskaż w którym miejscu nie potrafię pisać
Tak że Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT :)


@Back_Space: Ja dopiero teraz zajarzyłem. Ty miałeś na myśli Konfederację, w końcu jak powiedział jeden z jej członków:

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że
Dlaczego nie? W końcu to ty zszedłeś z tematu, i użyłeś argumentu o języku polskim

nie uzylem takiego argumentu, tylko zaznaczyłem fakt ze nie umiesz pisac po polsku

więc wskaż

wskazuję: https://www.wykop.pl/wpis/49273399/#comment-174520355

W każdym razie skompromitowałeś się po całości, bo wmawiasz ludziom że zadeklarowali poparcie dla rządu PiS, mimo że nie zadeklarowali poparcia dla rządu PiS XDDDD

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡
@Back_Space:
Ale taguj mnie jak odpisujesz. Bo to brzydko wygląda. Tak jakbyś chciał mieć ostatnie słowo w dyskusji, a jednocześnie bał się oponenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie uzylem takiego argumentu, tylko zaznaczyłem fakt ze nie umiesz pisac po polsku

wskazuję: https://www.wykop.pl/wpis/49273399/#comment-174520355


Czyli co konkretnie? Pokaż Jasio palcem lub wklej cytat.

A ja podałem przykłady na Twoja nieznajomość języka polskiego, Dla przypomnienia:
1. Brak umiejętności czytania ze
Ale miej życie poza wykopem. Bo to brzydko wygląda. Tak jakbyś chciał mieć ostatnie słowo w dyskusji, a jednocześnie bał się oponenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wskazałem już wszystko i podałem wszelkie argumenty.

Tak że skompromitowałeś się po całości, bo wmawiasz ludziom że zadeklarowali poparcie dla rządu PiS, mimo że nie zadeklarowali poparcia dla rządu PiS XDDDD

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡
@Back_Space:

Ale miej życie poza wykopem. Bo to brzydko wygląda. Tak jakbyś chciał mieć ostatnie słowo w dyskusji, a jednocześnie bał się oponenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dlaczego mnie nie wołasz. czego się świeżynko z miesięcznym kontem boisz?

Wskazałem już wszystko i podałem wszelkie argumenty.


Sprawdźmy:

1. Lewica sprzeda gospodarkę matkę itd za postulaty LGBT.
Proszę o podanie jakieś przykładu - Brak odpowiedzi (ponieważ tego trochę sie
1. Co mam podać, przykłady tego co się wydarzy, a nie co wydarzyło? XD
2. Kłamiesz. I to już któryś raz z kolei. Przecież napisałem ci to nawet poprzednio, że nic takiego nie zadeklarował o jakimś "poparciu rządu PiS". Mówił o gabinecie mniejszościowym, a jeszcze na dodatek okazuje się, że to Lewica głosuje razem z PiS. Jeszcze raz powtórzysz to kłamstwo, i przegrywasz dyskusję z kretesem, lewaczku ( ͡º ͜ʖ
@Back_Space:

1. Co mam podać, przykłady tego co się wydarzy, a nie co wydarzyło? XD

Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT


Czyli potwierdzasz że to tylko #urojeniaprawakoidalne
Dziękuje bardzo. Pierwsza część mamy za sobą.

2. Kłamiesz. I to już któryś raz z kolei. Przecież napisałem ci to nawet poprzednio, że nic takiego nie zadeklarował o jakimś "poparciu rządu PiS".


Jasio do
@patykiem_pisane: Typie ty powtarzasz wszystko co napisałeś wczesniej xDDD
Na dodatek spamujesz tymi danymi procentowymi, mimo iż ja podałem własne, które różnią się od twoich xDDD
Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zabawić się w ciebie i równiez potrollować, spamując tymi samymi faktami.

1. Co mam podać, przykłady tego co się wydarzy, a nie co wydarzyło? XD
2. Kłamiesz. I to już któryś raz z kolei. Przecież napisałem ci to
@Back_Space:

Typie ty powtarzasz wszystko co napisałeś wczesniej xDDD

Napisał Jaś, który powtarza oklepane formułki od początki dyskusji jak katarynka XDDD

Na dodatek spamujesz tymi danymi procentowymi, mimo iż ja podałem własne, które różnią się od twoich xDDD


Możesz pokazać w którym miejscu. Jeśli nie dostane i tym razem tych danych, oznacza, że kłamczuszek z ciebie Jasio.

Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zabawić się w ciebie i równiez potrollować,
@patykiem_pisane: Typie ty powtarzasz wszystko co napisałeś wczesniej xDDD
Na dodatek spamujesz tymi danymi procentowymi, mimo iż ja podałem własne, które różnią się od twoich xDDD
Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zabawić się w ciebie i równiez potrollować, spamując tymi samymi faktami.

1. Co mam podać, przykłady tego co się wydarzy, a nie co wydarzyło? XD
2. Kłamiesz. I to już któryś raz z kolei. Przecież napisałem ci to