Wpis z mikrobloga

Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje każdy mój ruch na wykop.
Typkowi ciśnienie wybiło i nie wytrzymał. Wybory i do tego moje działania doprowadziły do złożenia multi.

4 wpisy i 3 szkalujące MotoFun XDDDDD
Konto 2 dni. Pierwszy ruch zakopanie mojego znaleziska XD

Mnie cieszy że doprowadzam do takiego stanu #neuropa

#bekazlewactwa #bekazneuropy #konfederacja #4konserwy #takaprawda #wykop #moderacja
Pobierz M.....n - Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje...
źródło: comment_1588883337NGHtTl0GsBUfiTL1F2el15.jpg
  • 77
serio daruj sobie typie. Ta dyskusja zaczęła się od jednego zdania, a ty kiedy byłeś przeze mnie miażdzony merytorycznie, zacząłeś spamować TL:DR'ami, mimo iż ta dyskusja dotyczyła tylko jednego zdania xD


@Back_Space: Doczekam się odpowiedzi, czy dalej będziesz unikać w żałosny sposób?

1. Co mam podać, przykłady tego co się wydarzy, a nie co wydarzyło? XD


Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów
Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już obaliłem.

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak że Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT. Nie obronisz Lewicy, przykro
Pobierz B.....e - Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:...
źródło: comment_1589313093qXEKHEUcKw7jvOsyW2XX4U.jpg
serio daruj sobie typie. Ta dyskusja zaczęła się od jednego zdania, a ty kiedy byłeś przeze mnie miażdzony merytorycznie, zacząłeś spamować TL:DR'ami, mimo iż ta dyskusja dotyczyła tylko jednego zdania xD


@Back_Space: To może zmiażdż mnie jeszcze raz "merytorycznie" i odpowiedz
1. Jaki związek ma to że lewica głosuje razem z PIS z faktem, że krul zadeklarował poparcie dla rządu pis w zamian za ustawę anty-LGBT
2. Dlaczego uważasz, że gabinet
1. Kłamstwo. Nie zadeklarował poparcia dla rządu PiS (tylko poparcie gabinetu mniejszościowego) i pisałem ci to już, więc jesteś zwykłym trollem.
2. Nie uważam, tylko stwierdzam fakt. Rząd to jest zawsze większość. Gabinet mniejszościowy to tylko administrator rządowy do następnych wyborów, a nie rząd.
3. A kto tak powiedział, że ma więcej? Ty? Ja podałem dane z twittera, gdzie to Lewica ma więcej
4. Nie. Jakbyś się zastanawiał dlaczego, to sam sobie
@Back_Space:

"Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT"


urojeniaprawakoidalne

Aha i z racji takiej że kilka komentarzy temu napisałem Ci, że jak jeszcze raz skłamiesz (Jakoby Korwin zadeklarował chęć poparcia rządu PiS), to definitywnie kończymy dyskusję twoją sromotną porażką.


To czyj rząd zadeklarował, że poprze w zamian za ustawę anty-LGBT?

Ja miałem takie marzenia, że jakPiS-owi będzie brakowało paru posłów, to
I znowu TL:DR (ty jesteś takim trollem że nawet sam tu przypełzasz z własnej woli xD)

Tak więc znów zaczynamy zabawę:

Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już obaliłem.

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak
@Back_Space:

"Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT"

urojeniaprawakoidalne

Aha i z racji takiej że kilka komentarzy temu napisałem Ci, że jak jeszcze raz skłamiesz (Jakoby Korwin zadeklarował chęć poparcia rządu PiS), to definitywnie kończymy dyskusję twoją sromotną porażką.

To czyj rząd zadeklarował, że poprze w zamian za ustawę anty-LGBT?

Ja miałem takie marzenia, że jakPiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my
Dalej bawi się w TL:DR więc bawimy się nadal:

Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już obaliłem.

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak że Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną
@Back_Space:

I znowu TL:DR (ty jesteś takim trollem że nawet sam tu przypełzasz z własnej woli xD)


Kilka zdań to zbyt wiele na mały rozumek Jasia, ale nie musisz się tym chwalić.

Tak więc znów zaczynamy zabawę:

Zabawa trwa

Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już
Dalej bawi się w TL:DR więc bawimy się nadal:

Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już obaliłem.

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak że Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną
@Back_Space:
"Jazda z lewactwem, co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT"

urojeniaprawakoidalne

Aha i z racji takiej że kilka komentarzy temu napisałem Ci, że jak jeszcze raz skłamiesz (Jakoby Korwin zadeklarował chęć poparcia rządu PiS), to definitywnie kończymy dyskusję twoją sromotną porażką.

To czyj rząd zadeklarował, że poprze w zamian za ustawę anty-LGBT?

Ja miałem takie marzenia, że jakPiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my
@Back_Space: Ps dostane te dane z których wynika, że lewica wielokrotnie częściej głosuje z PIS jak Konfederacja.
Co zabawne oprócz nieznajomości języka polskiego, naprawdę nie potrafisz liczyć.
Z danych, które próbowałeś w żałosny i desperacki sposób mi wcisnąć jako zgodność z pisem a były to tylko zgodność konfederacji z innymi partiami. Wynika że lewica miała 20.39%
A w moich 16.98%
Jasiu 20.39% nie jest wielokrotnością liczby 16.98%

Patrz znowu się czegoś
Szkoda, ze nie zauważyłem Twoich danych wcześniej, gdy jeszcze nie zostałeś zaorany, gdy próbowałeś coś tam (bardzo słabo, ale jednak) merytorycznie się wypowiedzieć. Ciekawe jakie fikołki użyte byłyby. Bo jesli to są te dane (innych nie widzę a dwa razy przeleciałem linki) To piękna manipulacja, godna szurka takiego jak ty ( ͡ ͜ʖ ͡)
I znowu TL:DR (ty jesteś takim trollem że nawet sam tu przypełzasz z własnej woli xD)

Tak więc znów zaczynamy zabawę:

Tyle w temacie chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie interesują mnie twoje TL:DR'y nawet już tego nie czytam, bo od jakiegoś czasu powtarzasz wszystko to co już obaliłem.

Tak cie boli wielka Konfederacja, że musisz ją oczerniać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak
I znowu TL:DR (ty jesteś takim trollem że nawet sam tu przypełzasz z własnej woli xD)
Zaczynamy znowu orke na kucu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Serio nie interesuję mnie twoje urojeniaprawakoidalne.

Chciałbym poznać KONKRETNE dane na których opierasz się twierdząc, że lewica wielokrotnie częściej głosuje z PiS niż konfederacja. Oraz wszystkie inne pytania na jakie nie udzieliłeś odpowiedzi tylko podkuliłeś ogon i zwiałeś,
Zaczynamy znowu orke na kucu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Chciałbym poznać KONKRETNE dane na których opierasz się twierdząc, że lewica wielokrotnie częściej głosuje z PiS niż konfederacja. Oraz wszystkie inne pytania na jakie nie udzieliłeś odpowiedzi tylko podkuliłeś ogon i zwiałeś, co nazwałeś tryumfalnie zakończeniem dyskusji (fakt gdy skończyły ci się argumenty merytoryczne, a interlokutor wbił ciebie w ziemię pozostały) czy tam obaleniem,
Przestań się kompromitować chłopcze. Przegrałeś ze mną na argumenty i teraz myślisz że wygrasz na trollowanie xDDD

Lewaczka boli dupka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-