Wpis z mikrobloga

Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje każdy mój ruch na wykop.
Typkowi ciśnienie wybiło i nie wytrzymał. Wybory i do tego moje działania doprowadziły do złożenia multi.

4 wpisy i 3 szkalujące MotoFun XDDDDD
Konto 2 dni. Pierwszy ruch zakopanie mojego znaleziska XD

Mnie cieszy że doprowadzam do takiego stanu #neuropa

#bekazlewactwa #bekazneuropy #konfederacja #4konserwy #takaprawda #wykop #moderacja
Pobierz M.....n - Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje...
źródło: comment_1588883337NGHtTl0GsBUfiTL1F2el15.jpg
  • 77
Umiesz ty sieroto czytać z zrozumieniem? Chyba nie. Napisałem że wyraził CHĘĆ.

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.


https://www.donald.pl/artykuly/ZfWMEa79/korwin-mikke-po-wyborach-poparlibysmy-rzad-pis-w-zamian-za-ustawe-anty-lgbt

A teraz twoja kolej. Pokaż lewactwo które jest gotowe sprzedać własną matkę za kilka postulatów (przykłady,
@Back_Space:
Umiesz ty sieroto czytać z zrozumieniem? Chyba nie. Napisałem że wyraził CHĘĆ.

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.

https://www.donald.pl/artykuly/ZfWMEa79/korwin-mikke-po-wyborach-poparlibysmy-rzad-pis-w-zamian-za-ustawe-anty-lgbt

A teraz twoja kolej. Pokaż lewactwo które jest gotowe sprzedać własną matkę za kilka
@Back_Space:

Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny,


Korwin zadeklarował też, że Konfederacja mogłaby poprzeć rząd PiS w zamian za pewne ustępstwa ze strony partii Kaczyńskiego.

- Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.


skoro
Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny,

Korwin zadeklarował też, że Konfederacja mogłaby poprzeć rząd PiS w zamian za pewne ustępstwa ze strony partii Kaczyńskiego. Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.

skoro to Lewica głosuje
@Back_Space:

Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny, skoro to Lewica głosuje razem z PiS ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ty chyba naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Ale dobrze jak pani w przedszkolu:
- Jasiu rozumiesz to zdanie:

ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT

- No Jasiu czekam na odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i
@patykiem_pisane:

Pokaż którą pisowska ustawę przegłosowała lewica w zamian za parę postulatów LGBT


Ty chyba naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Ale dobrze jak pani w przedszkolu:
- Jasiu rozumiesz to zdanie:

to Lewica głosuje razem z PiS


- No Jasiu czekam na odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i nie dostałem od ciebie żadnego przykładu prawaka, który chce poprzeć w jakikolwiek sposób pis w zamian
@Back_Space:
Czy rozumiesz treść zdania:

co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT

oraz:

to Lewica głosuje razem z PiS


Ja nie zadałem pytaniakto z kim głosuje. Yylko którą ustawę przepchnięto w zamian za postulaty lgbt
A skoro jak piszesz wiele razy:

to Lewica głosuje razem z PiS


I masz problemy ze wskazania które głosowanie było za LGBT (bo skoro głosuje, co nie?)to znaczy, że takie
@patykiem_pisane: Czy rozumiesz treść zdania:

co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT


oraz:

to Lewica głosuje razem z PiS


Ja nie napisałem którą ustawę przepchnięto w zamian za postulaty lgbt. Tylko kto z kim głosuje.
A skoro jak piszesz wiele razy:

Konfederacja chętna sprzedać się PiS w zamian za postulaty anty-lgbt

I masz problemy ze wskazania gdzie jest taka chętna (bo przecież miała być taka
@Back_Space:

Ja nie napisałem którą ustawę przepchnięto w zamian za postulaty lgbt. Tylko kto z kim głosuje.


Naprawdę?

co sprzedałaby nie tylko gospodarkę ale i własną matkę, dla paru postulatów LGBT


I jakoś nie jesteś w stanie podać żadnego przykładu "sprzedaży" za postulaty LGBT.
Co więcej, w obronie twierdzisz, że lewica głosuje tak samo jak PiS. Co oczywiście jest prawdą, lewica głosuje razem z PiSem, ale w żaden sposób fakt, że
Naprawdę?


@patykiem_pisane: Na prawdę. Nawet nie potrafisz pisać po polsku xD

W którym miejscu kłamałem?


W miejscu, w którym powiedziałeś że Korwin poprze rzad PiS, a nic takiego nie powiedział

Cytując Korwina: ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT


Szkoda, że kłamczuszku nie podałeś pełnego cytatu. Korwin nie mówił o poparciu rządu PiS. Nie w twoim cytacie nawet nic o "poparciu rządu PiS" ( ͡º