Wpis z mikrobloga

Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje każdy mój ruch na wykop.
Typkowi ciśnienie wybiło i nie wytrzymał. Wybory i do tego moje działania doprowadziły do złożenia multi.

4 wpisy i 3 szkalujące MotoFun XDDDDD
Konto 2 dni. Pierwszy ruch zakopanie mojego znaleziska XD

Mnie cieszy że doprowadzam do takiego stanu #neuropa

#bekazlewactwa #bekazneuropy #konfederacja #4konserwy #takaprawda #wykop #moderacja
M.....n - Zielonka która jest multi użytkownika Print_Screen łazi za mną i kontroluje...

źródło: comment_1588883337NGHtTl0GsBUfiTL1F2el15.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umiesz ty sieroto czytać z zrozumieniem? Chyba nie. Napisałem że wyraził CHĘĆ.

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.


https://www.donald.pl/artykuly/ZfWMEa79/korwin-mikke-po-wyborach-poparlibysmy-rzad-pis-w-zamian-za-ustawe-anty-lgbt

A teraz twoja kolej. Pokaż lewactwo które jest gotowe sprzedać własną matkę za kilka postulatów (przykłady,
  • Odpowiedz
@Back_Space:
Umiesz ty sieroto czytać z zrozumieniem? Chyba nie. Napisałem że wyraził CHĘĆ.

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Umiesz ty sieroto czytać z zrozumieniem? Chyba nie. Napisałeś, że "JEST CHĘTNY", a nie że "wyraził chęć". A nie jest chętny, jesteś kłamcą.

Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny, skoro to Lewica głosuje razem z PiS ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Back_Space:

Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny,


Korwin zadeklarował też, że Konfederacja mogłaby poprzeć rząd PiS w zamian za pewne ustępstwa ze strony partii Kaczyńskiego.

- Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy
  • Odpowiedz
Ponawiam: pokaż mi gdzie jest taki chętny,

Korwin zadeklarował też, że Konfederacja mogłaby poprzeć rząd PiS w zamian za pewne ustępstwa ze strony partii Kaczyńskiego. Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę anyt-LGBT czy ustawę anty-447.

skoro to Lewica głosuje
  • Odpowiedz