Wpis z mikrobloga

Przemas, jeżeli tu jesteś, to posłuchaj chłopaków z hasztagu, bo dobrze Ci piszą.
-zbieraj hajs na aparat na zęby
-udaj się do endokrynologa, niech Ci przepisze testosteron
-znajdź jakiegoś ogarniętego ziomeczka, niech Ci rozpisze dietę i porządny trening na siłownię.
-no i przestań się otaczać tymi #!$%@?-normikami, bo jedyne co oni robią, to cisną z Ciebie beke za plecami.
Trzydziestka już niedługo, zastanów się dobrze, bo to ostatni dzwonek. Jeżeli działania, które podejmowales do tej pory nie przyniosły żadnych rezultatów, to znaczy że były do dupy i trzeba coś zmienić. Powodzenia.
#przegryw #przemcel
  • 20
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: Wiele osób mu dobrze i szczerze radziło, ale jak ktoś słusznie zauważył, te #!$%@? normictwo którym się otacza jest mu potrzebne do życia. On się od nich już nie uwolni, bo bez nich zostanie już kompletnie sam.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: Jakbyś mu to napisał na pv albo w komentarzu pod zdjęciem na insta to zostałbyś przez niego zablokowany XD

Jedyne co dociera do tego podłużnego, pustego łba to prześmiewcze komplementy normików typu "jest progres byku oby tak dalej"
  • Odpowiedz
@eriicforrester: byłem na jego grupie na fb tam za miłe zwrócenie uwagi też leciały bany
poza tym napisałeś mu a on to zlał bo 2 min później ktoś mu napisał ,że jest pompa i tak dalej
jedyna nadzieja dla niego to odcięcie się od neta. Koniec z instagramem i koniec z wykopem to jedyna szansa
  • Odpowiedz
@Dykto: Teraz jego działalność jest ograniczona do zera i bardzo dobrze. Niech se chłopak żyje i pracuje u hansa, spłaci długi a potem pomyśli co dalej robić. Podstawą to jest wizyta u lekarza jeżeli chce dalej chodzić na siłownię, bo sobie w końcu krzywdę zrobi.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2:

-udaj się do endokrynologa, niech Ci przepisze testosteron


Czemu uważasz, że Przemas ma problem z testosteronem? Te biodra nie są przyczyną hormonów tylko genetycznej budowy "gruszka". 5%-10% mężczyzn jest obdarzonych takim #!$%@?. Też mam to. A mam już zakola noorwood 2. Zakola się robią od DHT, która jest pochodną testosteronu. Testosteronowanie się nawet wcześniej nie zmieniłoby objetości kosci miedniczej zadanej już w genetyce.
  • Odpowiedz