Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale to jest zenada ze placimy podatki cale #!$%@? zycie a jak przychodzi pandemia to musimy robic jakies zbiorki, #hot16challenge2 itp zeby ratowac sluzbe zdrowia a ci ktorzy mieli to robic przelali 2 #!$%@? miliardy na propagandowa telewizje. Chocby caly narod na #!$%@? stanal to ciezko byloby uzbierać taka kwote a oni jednym ruchem ją #!$%@?. Nie wiem jak mozna popierac i glosowac na tych matolow. Oni powinni juz dawno siedziec

#oswiadczenie #koronawirus
  • 13
@RenkaRenkeMyje: mniej więcej podobnie się wypowiada moja sąsiadka pielęgniarka, babka po studiach, czyli chyba mądra no ma w sobie "to coś", chęć pomagania ludziom, no ja bym tak nie potrafił, z czym się spotkała, z niewpuszczeniem do sklepu, ja jej zakupy robię, przecież hajs na służbę zdrowia, to powinien iść razem z wydatkami na wojsko - priorytetowo , ale wolą sobie sami premie przyznawać, nie wnikam
placimy podatki cale #!$%@? zycie a jak przychodzi pandemia to musimy robic jakies zbiorki


@RenkaRenkeMyje: Następny co nie rozumie prostego mechanizmu, że podatki opłacają bieżące, NORMALNE działanie państwa. Pandemia to jest dość specyficzny przypadek i jeśli byś miał co roku na to odkładać jak i inne, możliwe scenariusze katastrof jakie może trafić państwo to byś pracował tylko na podatki.
m0rgi - > placimy podatki cale #!$%@? zycie a jak przychodzi pandemia to musimy robic...

źródło: comment_1588926453w5gSn4x88H0yC8CpvwPs1X.jpg

Pobierz
@m0rgi: A rozsądna władza nie ma obowiązku zabezpieczyć się jakąś kwotą na nagły wypadek? W '39 też były zbiórki na sprzęt dla wojska, więc się grupie rekonstrukcyjnej historycznej sanacji nie dziwię.