Wpis z mikrobloga

dzis mija tydzien jak nie pale XD
dziś tez wypada dzien powrotu do pracy po zwolnieniu lekarskim i no nie powiem nie jest to najlepszy dzien XD w drodze do pracy miałem pare minut miedzy przesiadkami wiec pomyslalem ze jedna mała paczuszka marlborasków jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale jak podchodziłem do sklepu to jakis dziad puscił mi chmure z viceroya prosto w morde i sobie pomyslalem
"ampap jestes za piekny zeby tak #!$%@?" i nie kupiłem jednak tych szlugów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rzucampalenie #chwalesie #gownowpis
  • 4
@b00t: najwiekszy problem w tym ze ja w sumie lubie palic XD ale smród, starta pieniedzy i niszczenie sobie zdrowia (które w moim przypadku jest i tak słabe przez chorobe) motywuja do rzucenia.
alkohol odstawilem z dnia na dzien (zaraz bedzie kurde 5miesiecy)
@ampap: palenie to wielowymiarowy nałóg,
fizyczny bo cząsteczki nikotyny pasują do receptora acetylocholiny i tym samym stymulują układ nerwowy, co po jakimś czasie staje się potrzebą, ale imho ważniejszy jest aspekt psychologiczny, jeżeli w twojej głowie twój własny wizerunek, fajnego gościa, który trzyma w ręku fajka, to nie rzucisz, to kwestia przebudowy tego jak postrzegasz sam siebie,
ale ważny jest też aspekt finansowy, można zacząć szacować oszczędności, mi wiele lat temu