Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oto czego mnie nauczyło życie. Mężczyzna ma po prostu popęd i miłosc może mu sie wytworzyć gdy ten popęd zaspokoi a kobita przy okazji ma wartości krowy typu : młoda, zdrowa, koledzy popierają wybór, płodna. Kiedyś jak byłam naiwna to myślałam, że każdy kto "startuje" to sie zakochał, ale jak okazało się, że nie zamoczą, (jestem bardzo wstydliwa, poza tym chcę mieć pewność, że komuś zależy - a tej nigdy nie miałam na 100%) to sie wycofywali w wielkim "cierpieniu" i hop start do innej. To wszystko mi pokazało, ze miłości nie ma. No i patrząc na małżeństwa to dużo wynika z działalności interesownej baby, która upatrzyła dobrą partię (ja akurat nie patrzyłam na pieniądze, tylko czy charaktery do siebie pasują, czy dobrze sie spędza czas). no i te kobiety, które patrzyły egoistycznie maja sie chyba dobrze, bo patrzą na mnie jak na dziwaczkę, a one już dawno dzieci, ich tematy to kolory ścian, meble, kredyty, zmywarki. itp. A ja chciałam tylko tego głupiego ideału, miłość, bla, bla. Nie mam już teraz żadnych złudzeń, a seks dla seksu mnie nie interesuje w ogóle. Oto przepis na starą pannę. To tak dla uświadomienia, wielką przyczyna tego zjawiska jest brak cynizmu i otwartości między nogami, serio. Bardziej niż "brzydota" bo brzydka i obrotna kobieta zdąży wyjść za mąż osiem razy, ale czy szczęśliwie? nie wiem.Oczywiście nie chce być na miejscu kobiety, która wykorzystuje kogoś i udaje dobrą żonę (albo i nie udaje) także nie będę szukac męża by nie być dziwną dla świata. Chciała (kiedyś) uczestniczyć w czymś prawdziwym. Teraz już niczego nie chcę, bo tego nie ma. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb3a42846fe92d49c8cfb96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ozdoba: Każdy dorosły człowiek to wie, ale trzeba umieć ze sobą żyć i to lubić, żeby decydować się na takie życie jak ja. Zawsze lubiłam samotność, nie lubiłam seksu. To idealne połączenie do spokojnego życia po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak ktoś szuka księcia, to jej powodzenia życzę, bo takich nie ma, są jak jest seks, jak go nie ma idą na bok i
  • Odpowiedz
@v10110: W pewnym sensie tak; sam trochę się kieruję będąc samemu: nie mam parcia na związek a tym bardziej na seks. Jednak nie tracę nadziei i gdzieś tam jest miejsce dla tej drugiej połówki i całych tych poświęceń i kompromisów)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@v10110: znalem takie ktore 'nie lubily seksu'. Zmien to na 'nigdy nie mialam dobrego seksu'. To, ze jak dobry seks sie konczy a z nim zwiazek to raczej oczywista sprawa, jak ktos zacznie #!$%@? gotowac to sie je na miescie. W zwiazku trzeba sie rozwijac i dostosowywac - i tu rzeczywiscie nie kazdemu moze sie chciec
  • Odpowiedz
  • 6
@v10110 dokładnie!. Byłam sama, robiła co chciałam i kiedy chciałam. Ale brakowało mi jednak kogoś takiego jedynego u swojego boku, który no po prostu jest ze mną. Więc ja wybieram bycie z kimś niż bycie samym. Ale też nie do końca. Nie na siłę to po pierwsze. Po drugie, lubię być sama też, ze sobą, nie nudzę się tylko w swoim towarzystwie. Towarzystwo innych ludzi nie warunkuje mojej zajebistości w moich
  • Odpowiedz
@peszmerd: ja po prostu nie mam już czasu, dużo sportu, nauki, innych zainteresowań, z czasem faktycznie odechciało mi się i zaczęło brakować miejsca na związek. No ale kto co lubi, ja uważam, że skoro mamy jedno życie, to trzeba spędzić je według własnego systemu wartości i dla niektórych wyda się to egoistyczne, ale to moje życie i ja je układam tylko wg swojego przepisu.
  • Odpowiedz
@Ozdoba: to ja introwertyk. Masz rację, ja po prostu mam skrzywione myślenie o facetach przez ich zachowanie i gdybym chciała, może spotkałabym kogoś wartościowego w końcu, ale nie chcę, dla mnie idealne życie zaczęło się wraz z postanowieniem nie mieszania się w bliskie relacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przykro mi, że doszłaś do takich wniosków (niestety dość trafnych) i takiego rozgoryczenia. Uważam jednak, że trochę za bardzo uogólniasz i jacyś, nazwijmy to, idealiści, są, ale niestety w mniejszości.

Żeby była jasność - dla mnie pchanie się w związek dla seksu/korzyści materialnych jest nie do pomyślenia. Seks dla samego seksu, jakieś jednorazowe akcje - jeśli obu stronom to odpowiada, to niech sobie tak robią. Mnie to nie interesuje.
  • Odpowiedz
są jak jest seks


@v10110: chyba nie rozumiesz jak dziala poped seksualny u zdrowego mezczyzny, to jest cos tak gleboko zakorzenione w naszej podswiadomosci ze bez tego nie da sie zyc
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma to jaki pomylić miłości jako aktu woli z zakochaniem i Disneyowskim podejsciem. Komedie romantyczne to jedna z gorszych rzeczy jakie spotkały współczesnego człowieka. Człowiek ma pewne popędy i je realizuje, zaspokaja. To jak obrażać się, że ktoś głodny chce jeść. Seks to jedna z podstawowych potrzeb - jesteśmy ludźmi, możemy to kontrolować bardzo dobrze, ale nie przesadzajmy, nie popadajmy w mistycyzm. Jeśli brak seksu powodował obrócenie się
  • Odpowiedz
@Pie_Czar: Tylko nie papiesta xD Ogólnie wiadomo, że seks jest potrzebny, ale nie w takiej formie, nie z takich powodów i nie z taką częstotliwością, jak się dziś forsuje. Jak ktoś jest silny duchem to seks mu do niczego nie jest potrzebny; niektórzy potrafią tworzyć tzw. białe małżeństwa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest nie prawda, po prostu mężczyźni romantyczni są z reguły bardziej nieśmiali, przez co jest znacznie mniejsza szansa, że zostaniesz przez takiego zaczepiona, niż przez jakiegoś prostaka ruchacza. Poza tym kobiety same nie są raczej takimi zainteresowane.
  • Odpowiedz