Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oto czego mnie nauczyło życie. Mężczyzna ma po prostu popęd i miłosc może mu sie wytworzyć gdy ten popęd zaspokoi a kobita przy okazji ma wartości krowy typu : młoda, zdrowa, koledzy popierają wybór, płodna. Kiedyś jak byłam naiwna to myślałam, że każdy kto "startuje" to sie zakochał, ale jak okazało się, że nie zamoczą, (jestem bardzo wstydliwa, poza tym chcę mieć pewność, że komuś zależy - a tej nigdy nie miałam na 100%) to sie wycofywali w wielkim "cierpieniu" i hop start do innej. To wszystko mi pokazało, ze miłości nie ma. No i patrząc na małżeństwa to dużo wynika z działalności interesownej baby, która upatrzyła dobrą partię (ja akurat nie patrzyłam na pieniądze, tylko czy charaktery do siebie pasują, czy dobrze sie spędza czas). no i te kobiety, które patrzyły egoistycznie maja sie chyba dobrze, bo patrzą na mnie jak na dziwaczkę, a one już dawno dzieci, ich tematy to kolory ścian, meble, kredyty, zmywarki. itp. A ja chciałam tylko tego głupiego ideału, miłość, bla, bla. Nie mam już teraz żadnych złudzeń, a seks dla seksu mnie nie interesuje w ogóle. Oto przepis na starą pannę. To tak dla uświadomienia, wielką przyczyna tego zjawiska jest brak cynizmu i otwartości między nogami, serio. Bardziej niż "brzydota" bo brzydka i obrotna kobieta zdąży wyjść za mąż osiem razy, ale czy szczęśliwie? nie wiem.Oczywiście nie chce być na miejscu kobiety, która wykorzystuje kogoś i udaje dobrą żonę (albo i nie udaje) także nie będę szukac męża by nie być dziwną dla świata. Chciała (kiedyś) uczestniczyć w czymś prawdziwym. Teraz już niczego nie chcę, bo tego nie ma. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb3a42846fe92d49c8cfb96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania

Mężczyzna ma po prostu popęd i miłosc może mu sie wytworzyć gdy ten popęd zaspokoi


Tak samo z kobietami, każda myśli cipom jak tu znaleźć takiego gościa do ruchania, znaleźć taka dziewice to jak wygrać z rakiem, tfu
  • Odpowiedz
A ja chciałam tylko tego głupiego ideału, miłość, bla, bla. Nie mam już teraz żadnych złudzeń, a seks dla seksu mnie nie interesuje w ogóle.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ideały to są w bajkach. Ludzie całe życie się rozwijają, pokonują swoje ograniczenia. Masz chyba błędne wyobrażenie o miłości, chcesz się po prostu zakochać od pierwszego wejrzenia. Jeśli jesteś wstydliwa, pewnie wychowanie w mocno katolickiej rodzinie, gdzie nigdy o seksie się nie rozmawiało a
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: boże typowe #!$%@? niebieskiego paska co go boli ze musi się zadowolić rączkowska. OPka może by lubiła seks gdyby mogła go mieć z kimś kogo kocha bo nie jest zwykła k#rwa żeby spać z byle kim. Tak w ogóle skąd wnioski że jest kloda w łóżku co ma jedno do drugiego lol was boli to że różowe woli być sama niż z wami taka prawda
  • Odpowiedz
piękne samozaoranie. Ześ jest zwykłą kłodą i się dziwisz. Zdaj sobie sprawę, że miłość nie przychodzi tak z dnia na dzień. Trzeba trochę wspólnie przeżyć, w łóżku również. Nie spróbowałaś nawet i prawisz jakieś morały o tym, że mężczyźni mają "po prostu popęd". Owszem, mamy, ale też odnajdujemy się w prawdziwych związkach opartych na miłości. Definicja miłości może być różna.


@BratProgramisty: Trochę śmieszne. Miłość to powszechnie stan wydzielania substancji chemicznych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podstawowy problem jaki popełniany jest przez wszystkie świnie i wszystkich knurów na rynku matrymonialnym to rozdzielanie miłości od seksu. Kompleks madonny i ladacznicy/rycerza i rozpustnika (zależy od płci chorego) jest paradoksalnie usprawiedliwiany przez dosłownie wszystkich w tym zdaniu wymienionych. A jako argumentu używają usprawiedliwienia "zwierzęcą naturą" co jest najzwyczajniej prostackie od kiedy rozwija się cywylizacja a ludzie posiadają coś więcej niż instynkt.

Później jako, że istnienie miłości jest względne to jak zwykle paru typów nawet nie uznaje jej istnienia a dzięki temu traci się wszelaką nadzieję na jakąkolwiek zmianę i ustabilizowanie rynku.

Uniezależnienie swojego samopoczucia od seksualności to podstawa w budowaniu głębszej relacji. Bez tego rynek matrymonialny zamienia się w rynek trzody chlewnej dosłownie i w przenośni. Orgazm to nie jest podstawowa potrzeba od jakiej się umiera a stawianie jej na równym poziomie z podstawowymi potrzebami takimi jak oddychanie i dostarczanie składników odżywczych to droga
  • Odpowiedz
@TenTypZez: może być też tak kobieta 9/10 inteligentna z kasą to po co jej facet skoro nie ma uczucia? Sory ale jak ma kasę to sobie lepiej już wynająć jakiegoś ogarniętego niebieskiego co umie w sexy niż iść do łóżka z jakimś randomem xd i tak to kobiety sobie wybierają niebieskich a jak kobieta ładna to i do 50 może sobie wybierać. A brzydki niebieski. Może co najwyżej liczyć na
  • Odpowiedz
Przy takiej emancypacji kobiet jaką mamy dzisiaj narzekanie, że "eh, nie mogę znaleźć tego jedynego" to trzeba mieć paskudny charakter albo być brzydkim i mieć paskudny charakter.


@numer_rachunku_karty:

Znaczy się każda ładna znajduje jedynego który jest jej przyjacielem czy może dobrze ustawionego? Sugerujesz że ludzie atrakcyjni są z reguły szczęśliwsi w związkach? Masz na to jakieś potwierdzenie?
  • Odpowiedz
was boli to że różowe woli być sama niż z wami taka prawda


@szynszyla2018: ale OPka nie woli byś sama i to ona ma ból dupy, że została zostawiona z powodu sztywnego trzymania się zasad usłyszanych w kościele na temat seksu oraz wstydu przed intymnością
  • Odpowiedz
może być też tak kobieta 9/10 inteligentna z kasą to po co jej facet skoro nie ma uczucia? Sory ale jak ma kasę to sobie lepiej już wynająć jakiegoś ogarniętego niebieskiego co umie w sexy niż iść do łóżka z jakimś randomem xd i tak to kobiety sobie wybierają niebieskich


@szynszyla2018: Jak wcześniej pisałaś z sensem to tutaj kompletny odjazd. Poczytaj sobie i nie bredź
https://kobieta.wp.pl/era-tindera-i-samotnosci-dlaczego-kobietom-trudno-znalezc-dzis-partnera-6086845951386241a

a jak kobieta ładna
  • Odpowiedz