Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: Przy mojej budowie ciała, czyli 185 cm, 82 kg, grube biodra, wąski tyłek spodenki w rozmiarze L były za ciasne w nogawkach. Musiałem wymienić na XL. Generalnie polecam, brałem spodenki Revolution.
@Francuski_Mistrz: Jakieś 4 tysiące kilometrów. Ostatnio komuś tu pisałem, że nic się z nimi nie dzieje, ale chyba tutaj coś puściło. To jest na wysokości początku węższej części wkładki.

Ogólnie są na prawdę spoko, krój raczej przylegający, silikonowe paski na nogawkach, szelki nie wyciągnęły się nadmiernie. Poza tym miejscem, nie widać śladów zużycia. Są najwygodniejszymi spodenkami jakie mam, przy czym nie jeździłem wcześniej w niczym z tej półki cenowej.
krabat - @Francuski_Mistrz: Jakieś 4 tysiące kilometrów. Ostatnio komuś tu pisałem, ż...

źródło: comment_15910411158uYZYnacvIwk31qY6A0Kn8.jpg

Pobierz
4k to nie tak mało, a widać, że jeszcze sporo wytrzymają.

Masz jakieś odczucia, czy po takim dystansie wkładka mocno straciła swoje właściwości?

Ten szew można naprawić w zakładzie krawieckim za jakieś 5-10zł, tylko musi być płaski. Myślę, że możesz też coś takiego reklamować.
@krabat: Jak wszyscy narzekają to byłbym ostrożny ;-p

Ja w tych Martombike obawiam się trochę o trwałość tych napisów, które wyglądają na przygrzewane do materiału. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby takie naklejki nie zaczynały pękać i odpadać, a to trochę słabe bo spodenki nietanie