Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 184
Czy Braun jet normalny? (pytanie retoryczne)

Jakiś miesiąc temu mówił z o (nie)wsysaniu posłanek Lewicy odkurzaczem i (nie)ćwiartowaniu ich. Teraz mówi coś o wieszaniu Szumowskiego na latarnii. Oczywiście wszystkie te opowieści rozpoczęte słowami 'szczęść boże'.

Kto wpuścił tego człowieka do sejmu?

#polityka #bekazprawakow #neuropa #sejm #bekazkatoli
  • 24
@Soojin21: Potem można jeszcze przeczytać serię fikołków z serii "przecież wyraźnie stwierdził, że NIE chce wsysać nikogo odkurzaczem, lewactwo znowu nie umie czytać ze zrozumieniem". To tak jak odebrać "wiem gdzie twoje dzieci chodzą do szkoły, bardzo bym nie chciał żeby znaleziono je poćwiartowane w pobliskim lesie" jako wyraz troski ( ͡º ͜ʖ͡º)
To tak jak odebrać "wiem gdzie twoje dzieci chodzą do szkoły, bardzo bym nie chciał żeby znaleziono je poćwiartowane w pobliskim lesie" jako wyraz troski ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Marian_Destruktor: Gdyby ktoś chciał zgodnie z prawem ćwiartować dzieci w lasach to owszem, byłby to wyraz troski, że może to dotyczyć także nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto wpuścił tego człowieka do sejmu?


@
@Soojin21: Jasna paralela do wydarzeń z przeszłości w Polsce i nie tak dawnej przeszłości w Europie, gdzie gniewny lud wymierzał brutalnie sprawiedliwość na rządzących. Pewnie są tu wykopki, którzy podobne wydarzenia pamiętają np. z Rumunii.

Wypowiedź w średnim guście i na pewno szokująca na tle mało wyrazistych wypowiedzi większości posłów. Ale summa summarum nie powiedział nic, co wymaga nagłówków we wszystkich mediach, a które to teraz widuje. Mnie dziwi poruszenie tą
@Soojin21: Mój sąsiad w 2015 zbierał podpisy na listach poparcia Grzegorza Brauna - i z tego co wiem, to później faktycznie głosował na niego. Czy mam podać imię i nazwisko tego sąsiada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)