Wpis z mikrobloga

@ksndr w poście jest napisane 'baba mnie rzuciła dla goscia' a nie 'przylapalem babę na zdradzie' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie były też nie dawał spokoju i śledził jeszcze dwa miesiące po tym jak się z nim rozstałam. Dodam że nikt nikogo nie zdradził bo masz swoje mocne nadinterpretacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kepak ja tu nie widzę minusów, uwolniłeś się od szlaufa albo dziewczyna poznała miłość życia (to się zweryfikuje) tak czy siak nie byłbyś szczęśliwy
@ksndr no wiesz on mówi że się ukrywała ale nie wiesz jaka prawda. Może się nie chwaliła żeby nie robić mu przykrości albo uniknąć takiego nachodzenia? Jeśli nie zdradziła a rozstała się bo kogoś poznała to nadal jest w porządku. Świat nie jest czarno biały a jeśli OP się weźmie w końcu za siebie bo nie będzie miał na kogo zwalić swoich niepowodzeń to nawet zrobiła dobrze dla nich oboje. Najgorzej jak
@kepak: jak sie skończy ta cała akcja z pandemią to idź do Częstochowy na pielgrzymkę i podziękuj za opiekę sile wyższej/Bogu/czemukolwiek w co wierzysz, bo to, że to wszystko wyszło przed ślubem, to jest szczęście w nieszczęściu.