Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu nie potrafię zakręcić kurka po sikaniu. W sensie sikam do końca a i tak coś tam kapnie. Prowadzi to do tego, że idąc spać czuję jak mi śmierdzą nowe majtki z zeschniętych sików :-( Zacząłem sobie czyścić papierem toaletowym siurka po sikaniu ale i tak to gówno daje... Ja wiem, że to wygląda śmiesznie ale może to jest normalne i każdy #niebieskipasek tak ma? Straszny wstyd i nie wiem co mam z tym począć? Może są jakieś leki.

Wstydliwy niebieski pasek, 30 lat.


#logikaniebieskichpaskow #higiena #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb268c0bfa90a16b305e1b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pakuj kindybala od razu z powrotem do gaci bezpośrednio po szczaniu. Daj mu moment, następnie strzepnij, poczekaj. To nie zawody, #!$%@? musi ochłonąć po całej akcji. Zacząłeś, czyli nigdy nie wycieraleś knagi po oddaniu moczu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze kombinujesz, przetrzyj raz, zaczekaj, przetrzyj drugi. Skuteczność na poziomie 70 %, wiadomo, jakaś zabłąkana kropelka zawsze może się zdarzyć. A tak z grzesznej ciekawości, to
@AnonimoweMirkoWyznania a nie robisz czasem tak że gacie ewentualnie spodnie uciskają ci penisa od spodu podczas mikcji? Wtedy może się zdarzyć tak że masz już wrażenie że pęcherz moczowy jest w pełni opróżniony natomiast w moczowodzie nadal jest trochę moczu który zostaje wydalony gdy podciągasz gacie. Przestają Wtedy one uciskać na penisa od spodu i wylatuje resztka moczu.
HałaśliwaRozowypasek: Przed wszystkim już czas na pierwszą wizytę u urologa ( witam w klubie 30+). Ja byłem rok temu z tą samą przypadłością, jedynie co można z tym zrobić ( o ile nie masz przerośniętej prostaty, dlatego polecam wizytę u urologa) to PROSTAMOL UNO na 90 dni (troche pomaga) + naciskanie palcem po sikaniu miejsca miedzy odbytem a jajami (orpożniasz kanalik moczowy).

Zaakceptował: Precypitat
Może zawin przyjaciela papierem i wsadź do spodni. Poczekaj chwilę, wyciągnij papier i może będzie ok. Co miało skapać to skapalo
Zauważyłem taką zależność, jak wyciągam zwierza przez rozporek, ale jak opuszczę spodnie do kolan, albo usiądę, problem nie istnieje