Wpis z mikrobloga

wróciłem po dłuższej przerwie na tinder i chyba jest jeszcze gorzej jak było. Albo jestem stary albo już mi się przejadły te wszystkie zdjęcia wypiętych cycków, dupy czy ust zrobionych jak w gotowosci do obrobienia pałki. Straszne szambo się tam zrobiło, jeszcze przez kwarantanne pełno jest pewnie takich co im się po prostu nudzi a nie mają zamiaru spotkać się. Czemu jest tak mało normalnych, uśmiechniętych, zadbanych, ogarniętych i które czymś się zajmują w życiu oprócz oglądania seriali i posiadaniem instagrama ? zastanawiam się czy w ogóle jest sens szukać tam kogoś na poważnie.
#tinder
  • 36
  • Odpowiedz
@meg44: 30, sam nie wiem na ilu już randkach bylem, z niektorymi sie spotykalem dluzej, jakas relacja się nawiązywała a ostatecznie i tak nie wychodziło. Niby to kobiety szukają związków, ja podchodziłem to tego też poważnie ale jak widać to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@ykuleczka: niestety heh w życiu to żałuję jednej rzeczy. Jak bylem na studiach to skupiałem sie głównie na tym co tu zrobić, zeby mieć lepszą pracę i kasę, dziewczyny gdzieś tam były zawsze na drugim planie, swoje życie prywatne zupełnie osrałem. Dzisiaj wiem jak ważna jest równowaga w życiu, zazdroszcze tym osobom które po prostu mają stabilne związki kilka lat, ja to miałem w dupie a teraz płace frycowe i
  • Odpowiedz
@TonyP: Piąteczka po raz drugi, podobny klimat u mnie, ale inna skrajność xD Zawodowo mi nie wychodziło, przez co odbijało się to na mojej psychice, a miałem super różową. Doszły stany depresyjne, brak rozmów/komunikacji. Udało się ogarnąć łeb i życie zawodowe, różową straciłem. Oto jesteśmy, my ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fishka: ok relacja live na zywo:

dziewczyna nr 1 zdjęcia w bikini, cycki dupa, wypięta tatuaże
nr 2 wypięta do przodu, telefon zasłania twarz
nr 3 cycki na wierzchu, 5 warstw makijażu na twarzy
  • Odpowiedz
@TonyP: może po prostu za bardzo/za szybko chciałeś relacji i kobiety to wyczuwały? to działa nie tylko w jedną stronę. ogólnie to w jakiś sposób Cię rozumiem, ponieważ też mam ten problem, ale to chyba wynika z innych przyczyn, o których nie chcę pisać tu bo mnie zlinczują
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: nieeee, z tym podchodzeniem na poważnie to w takim sensie, ze np nie spotykalem się z kilkoma na raz, poświęcałem swój czas, angażowałem się itd. Rozpadało sie z różnych powodów, zazwyczaj stwierdzałem, ze do siebie nie pasujemy bądź dziewczyna nic nie czuła. Ostatnio spotykałem się prawie 5 msc z laską gdzie myślałem, ze wszystko jest super, zachowywaliśmy się jak para aż odkryłem, ze ma tindera lol.
  • Odpowiedz
@TonyP: o kurczę, przykro mi :( to jest właśnie ogromny minus tindera, bo uczy szukania 'lepszej' opcji. i nie mam na myśli tego, ze z Tobą jest coś nie tak, ale wydaje mi się, że częstym zjawiskiem jest to, że spotykając się z kimś fajnym, osoba przyzwyczajona do swipe'owania i tak będzie to robić.. w ogóle w tych czasach jest ciężko o cokolwiek na stałe, z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@q12: coś w tym jest, obraz dzisiejszej kobiety można tak naprawdę w większości spiąć jedną klamrą. A to jest bądź fit, zrób usta, miej tatuaże, zdjęcia z podróży, biegła obsługa fotoszopa, pseudo erotyczne zdjęcia.
  • Odpowiedz