Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: dzięki. Troszkę się naszukałem, bo dzisiaj praktycznie wszystko ma amortyzację. Szukałem prostego roweru, rozważałem nawet Tribana, ale w tym przedziale przeważał Mistral. Dzisiaj z córką w foteliku jeździłem i bajka :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na początek dętka, łyżki do opon i siodełko pewnie do wymiany. Jakieś jeszcze akcesoria są przydatne? Jakieś apki na telefon z podsumowaniem tras? Endomondo czy Strava, a może inna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian_co_dalej: dzięki. Żelowe chyba i tak kupię na jazdę po mieście i krótkie wypady z córką. Zbadam temat na własnym tyłku i podejmę decyzję ;-)

@geuze: ten, z całym osprzętem waży około 12kg niby. Wersja Mistral Urban (czyli bez błotników, lampek przód/tył, dzwonka i korba jednorzędowa) waży 11kg. Dla mnie i tak kosmos, bo jeździłem miejska gazelą do tej pory z 3 biegami ;-)
Po drodze zgubiłem kondycję ;-)


@dybligliniaczek:
Tak sobie przeglądam historię i naszło mnie to napiszę kilka słów z wł. doświadczenia początkującego.

Z kondycją to jest jeden sposób: z każdym dniem jest lepiej, najtrudniejsze w tym wszystkim jest to, żeby jeździć każdego dnia :) Mnie rower wkręcił po sezonie 2019, kupiłem sobie używkę w październiki i dzięki łagodnej zimie do marca przejeździłem 900 km, w kwietniu 350 (a mam kumpla który 1200
dybligliniaczek - > Po drodze zgubiłem kondycję ;-)

@dybligliniaczek:
Tak sobie p...

źródło: comment_1588883267f4qMYAWKiHUnMfXwu4V5hA.jpg

Pobierz