Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana dobra teraz po tym korkociągu zorientowałam się że jesteś trollem xd ale tak czy siak żałosnym. Przykro mi że masz tak kiepskie życie że wymyślasz lub powielasz jakieś bzdury, najwidoczniej jesteś tak ograniczony ze nie dopuszczasz do siebie myśli że nie jesteśmy grubymi Januszami z wąsem. To że kobiety z twojego najbliższego otoczenia to k---y które puszczają się przy byle okazji nie oznacza że każda kobieta taka jest. Jeżeli potrzebujesz
  • Odpowiedz
@onuceSzatana czy uprawianie seksu ze swoim partnerem to k-------o?

Apropo tego filmu, osoby które się wypowiadały nie były myśliwymi - byli to naganiacze.

Jedni użyja Świderka inni palca, kto co woli - zwierzeta trzeba umieć obrabiać, tak samo jak musimy wyjąc wnętrzności. Do twojej informqcji patrosze sama - na polowaniu nie zawsze jest ktoś kto pomoże - chyba że jest to np jakiś jeleń którego nikt sam nie wrzuci do auta aby zawieźć do skupu.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana piszesz o grzmoceniu się pod krzakiem z każdym myśliwym że mamy rozniecac Januszowe chucie - dla ciebie kobieta w męskim towarzystwie nadaje się tylko do seksu - wywnioskowałam ze wziąłeś to z otoczenia.

Film z ekolozka taka blondyna z tego roku, gdzie osoba z nagonki gada takie rzeczy odbyło się na polowaniu dla Dian gdzie jedynie kobiety miały b--ń także nie wymyślaj :) naganiacze to często sympatycy łowiectwa, rolnicy, ludzie ze wsi albo profesjonalni podkladacze. I znowu gadasz o jakiś resztkach z talerzy... K---a, z autopsji to bierzesz?

Tak muszę dotykać odbytu, krtani, jader, penisa i reszty zwierzęcia aby je wypatroszyć oporządzić żebyś Ty mogl raz w roku na jakieś święto zjeść kiełbaskę z dzika czy pieczeń z jelenia.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana szkoda mi czasu na pisanie z osobą niedorozwinięta opierającą swój światopogląd na jakiś bzdurach.

Życzę Ci abyś przejrzał na oczy, przestał być zgorzkniały bo ciężko ci będzie być szczęśliwym w życiu.

Jeżeli kiedyś chciałbyś zjeść pysznej sarniny daj znać wyślę Ci, będziesz wiedział jakie korzyści czerpie z tego że wcześniej muszę zwierzę wypatroszyć :)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: O, czyli nagle już nie służysz konsumentom mięsa, tylko dla siebie mordujesz zwierzęta? Jesteś konkretną hipokrytką. Proponowanie weganom mięska to szczyt bezczelności i braku taktu, ale to jest przecież cecha szczególna januszy i dianek myśliwych.

Niedomyta myśliwa jesteś i tyle. Bardzo gardzę twoją pasją do mordowania zwierząt i całą twoją osobą też.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana skąd mogę wiedzieć że jesteś weganinem? Kolejna rzecz która sobie założyłeś dla własnej wygody xD

Możesz mną gardzić wisi mi to polecam Ci dodać mnie na czarno to nie będziesz musiał oglądać mojej niedomytej myśliwskiej twarzy i świńskich racic itp. Żyj sobie jak ja żyje sobie. Jedyne co to polecam usunąć się z internetu bo co jak co wypadasz tak żałośnie ze byłoby mi wstyd nadal cokolwiek publikowac gdybym była
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: A nie wstyd ci wrzucac zdjecia siebie niedomytej?

Polecam ci przestac mordowac zwierzeta. Znajdz sobie hobby, w ktorym nie krzywdzisz nikogo. Jak lubisz wkladac palec w odbyt, to mysle, ze tez takie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana o proszę koleją rzecz która sobie wymyślasz nie lubię patroszenia ale to jedna z obowiązkowych umiejetnosci myśliwego. Co Ty masz z tym niedomyciem ziomek? Xdddd mam brudne kolano czy co? Xddd

Polecam Ci także znaleźć inne hobby niż p-------------e się dla sportu do innych
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Masz niedomyte wlosy co najmniej, skoro nie wchodzisz do wanny/ppd prysznic, to reszta pewnie tez brudna i capi.

Podstawowa umiejetnosc mysliwego i jak cieszy, co nie? Palec w odbyt, wypatroszyc, strzelic w serce, zamordowac!
  • Odpowiedz
@onuceSzatana a wiesz ze można wziąć prysznic nie myjąc włosów? :) tak samo można wziąć kąpiel i nie myć włosów :) jeju w sumie myślałam że jesteś żałosny ale tak w rzeczywistości to chyba jesteś bardziej śmieszny w tym swoim pisaniu :)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Jeju, mozna, ale skoro to ie nie wstyd pokazywac sie niedomyta w necie, to pewnie nie wstyd ci sie nie myc tydzien, przeciez z domu nie wychodzisz, to po co :) Smieszne jest to, ze tym zblizasz sie do myjacych sie od swieta ziomkow od polowan.
  • Odpowiedz