Wpis z mikrobloga

@braznik nie chodzę, siedzę w domu :) ludzie mnie nie oglądają. To jak mówić czemu facet ma długie włosy zamiast kupić maszynkę i się obciąć na jedną długość całe włosy. Po zdjęciu hybrydy jest większa szansa że jakiś paznokieć się złamie. Dlatego grzecznie czekam w domu :) uwierz mi też mi się to nie podoba ale nie chce zespuc kształtu płytki paznokcia - niestety nie mam za grosz talentu do dbania od
@dorotka-wu No ja sobie sama robię, sprzęt zamówiłam przez internet :>
Piję do tego, że skoro źle to wygląda, to po co to eksponuje? Jak dla mnie to taka marna potrzeba atencji i tyle. W życiu bym nie wstawiła gdzieś swojej łapy z takimi odrostami ¯_(ツ)_/¯
@braznik ja próbowałam sama, zalewam skórki i wygląda to jeszcze gorzej. Dlatego wolę poczekać ewentualnie gdy będzie źle trzeba będzie wykorzystać podziemie kosmetyczne xd. Obiecałam mirabelce że dam wpis jak dostanę sukienkę - miałam rękawiczki założyć?
@dorotka-wu Mi też nauka niezalewania skórek długo zajęła :/ Próbuj ściągać z pędzelka jak najwięcej lakieru i dojeżdżać do skórek "pod włos". Tak swoją drogą lepiej wyglądają paznokcie, jak sobie je pomalujesz po prostu odżywką, na pewno by im to pomogło na kondycję.
Btw, dziewczyna, która Ci robi, robi je za grubo imo (no chyba, że to żele, to wtedy rozumiem). By się lepiej trzymały można je przeszorować tym pilnikem-gąbką.
@braznik o dziwo nigdy nie miałam tak mocnych paznokci dlatego nie muszę ich dodatkowo odżywiać :) jest to jedna warstwa semilac 5w1 (dzięki czemu się nie łamią w ogóle) dwie warstwy koloru (w zależności, czasem jak wystarczy jedna to jest jedna) plus top - nie są tak cienkie jak sama hybryda (bez dodatkowej warstwy 5w1 częściej się łamały) ale jest dużo cieńsza niż z warstwa żelu :) generalnie są dość cienkie ale