Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W ramach promocji mojego kanału na YouTube


@Nanuno: ziom ale generalnie to jak ktoś Ci daje suba bo rozdajesz łychę za 3 stówy to taniej by Ci było te suby na Allegro kupić, a efekt ten sam. Po co Ci suby od ludzi, którzy na co dzień będą mieli Ciebie w dupie? Chyba, że chcesz jak pewien szef portalu ze śmiesznymi obrazkami machać sztucznie nadmuchanymi statsami jeleniom z agencji reklamowych, ale
@loginnawykoppl: Kupując suby na Allegro masz pewność, że to tylko puste suby, a tutaj wydam dwie stówki i jest szansa, że jakąś część z subskrybentów zainteresuje mój kanał. Wykop to miejsce gdzie jest sporo ludzi interesujących się nowymi technologiami i ogólnie IT, a z tym właśnie wiąże się mój kanał. Dlatego postanowiłem zainteresować Mireczków, niż kupować suby na Allegro :)
@mrrrcn: Wiem, że z tym jeszcze nie jest najlepiej. Staramy się to z kolegą poprawić, ale jeszcze sporo przed nami. Na razie skupiamy się na contencie, bo to on jest najistotniejszy w tym wszystkim. Przykładowo Kuba Klawiter też nie ma super miniaturek, a mimo wszystko ludzie go oglądają, bo gość gada treściwie, nie jest kupiony przez żadną markę, a społeczność docenia szczery i uczciwy przekaz. Chociaż tak jak mówię, będziemy się
Wywal to intro bo aż cringe bierze. 10 lat temu może by przeszło. Montaż też do poprawy, przejścia były modne także 10 lat temu. Bierzecie się za temat technologi a sami nie jesteście na bieżąco. I to samo co było wcześniej wspomniane, co wam dadzą te martwe suby? Jeżeli byście robili te filmy tak jak na leży na bieżące standardy to byście nie mieli tak małych wyświetleń po tak długim czasie.
@BrzozaCC Najlepiej wszystko skrytykować, obrzucić gownem i już możesz czuć się spełniony. Nie jest łatwo się wybić na YT bez pleców. My spróbowaliśmy, czas pokaże czy się uda. Wiemy, że wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy i sporo musimy się jeszcze nauczyć, ale jesteśmy na początku naszej YouTube'owej przygody i z czasem będziemy ulepszac nasz kanał. Ty we wszystkim byłeś idealny i najlepszy od początku?
@Nanuno Nie krytykuję tylko wyrażam swoją opinię na ten temat. To co piszę to sama prawda, powiedz, widziałeś u jakiegoś dużego youtubera intro? Bo ja ostatnio chyba 10 lat temu. Aktualnie jest to zbędny zapychacz do filmu. Ja wam mówię nad czym macie popracować aby efekt był lepszy. Popracujcie nad miniaturkami. Po obejrzeniu pierwszego filmu zalecam też dopasowanie stopnia głośności waszego do tego intra bo różnica jest.