Wpis z mikrobloga

Siema Mircy z tagu #samsung
Pytanie mam bo czuje się oszukany i może ktoś też ma taką sytuację, a mianowicie
Tydzień temu zakupiłem w przedsprzedaży S24 i miałem dostać w gratisie słuchawki Buds 2
Dzisiaj tel przyszedł, więc się szybko zalogowałem, uruchomiłem Samsung Members i kliknąłem "odbierz słuchawki"
Po wypełnieniu danych dostałem komunikat, że nie zdążyłem i darmowych słuchawek już nie ma...
Kurde możliwe to? Dostałem tel jako jeden z pierwszych...
Dodam że promocja na zwrot 400zł na kartę zadziałała i dostanę a słuchawek nie...
co za bullshit...
#samsung
  • 57
@Kusher kiedy zamówiłeś telefon i z jakiej strony?
Ja zamówiłem z przedsprzedaży 19.01 ze strony samsunga i jeszcze nie wysłali.
Jak się zdenerwuje to spróbuję anulować zamówienie bo bez słuchawek troche się nie opłaca.
@Kusher: Pula słuchawek na Polskę to było 10000 sztuk. Oficjalnie dopiero jutro będą dostarczane s24 zamówione na początku przedsprzedarzy. Tylko problem w tym, że wszyscy zamawiający dostają smartfon najwcześniej 24-25 stycznia, a osoby biorące s24 u operatora Orange/plus/play i tak dalej, mieli telefony już w poniedziałek 20 stycznia.
Krótko mówiąc każdy wyruchał każdego.
Ja jestem #!$%@?, bo na czacie kazał mi wykonać połączenie trwające minimum 5min, plus jakieś zgody dodać, a nawet durnego powiadomienia nie dostałem, że kod już jest :/
@RafDan: chłopie, jak budsów 2 już się wyczerpało 6500 w moment, to ile oni tych Budsów FE (bo nic innego nie mogą dać) muszą mieć? 100 ysięcy na magazynie? I to tylko na polskę? Wszyscy zobaczymy słuchawki jak świnia niebo. Tylko w Marcu będzie maila piękny od samsunga że "bardzo jest im przykro, ale #!$%@? nam w dupę i proszę, oto super voucher na 100 zł przy zamówieniu na minimum 2000
@exile17: Nie wiem, no albo się zachowujesz jak normalny człowiek, albo jak dzieciak. Masz wyraźnie napisane, że 10k było Buds2 a po wyczerpaniu będą inne o analogicznej wartości.

Po drugie słuchawek było 10k, a nie 6,5k. To naturalne że wszyscy zamówili od razu, i dziś dochodzą, więc finalnie nie będzie ich dużo więcej. Co to za problem dla nich powyciągać z magazynów słuchawki i wysłać? xD

I co UOKiK ma zrobić?
  • 2
@langigd: no właśnie o tym mówię, zamówiłem w dniu premiery i strzała w pysk dostałem, bo już słuchawek nie ma...

miałem też dostać 5% mniej z kodem App5, jak zamawiasz pierwszy raz przez aplikację samsung shop, ale kod nie działał, więc kupiłem bez
chciałem się połączyć z konsultantem (na czacie) żeby wyjaśnić o co chodzi, że kod nie działa, to mnie gnoje rozłączali jak już byłem 1 w kolejce... ale mówię
@Kusher: na czata próbowałem się połączyć z 5 razy i też mnie wyrzucało (trwało to parę godzin). A próbowałem bo nie akceptowało mi telefonu przez IMEI i S/N do odkupu, mimo, że model był na liście. Generalnie gdyby nie te jaja z tym, że ludzie z innych sklepów mieli pierwszeństwo a oni sami zwlekają z dostawą to byłoby ok, a tak to się nadaje na kręcenie malysza
  • 0
@langigd: no tym jestem zaskoczony, że ludzie z innych sklepów dostali wcześniej, gdybym wiedział, że tak będzie to bym się zastanowił i kupił w innym sklepie
a tak to człowiek myślał, że jak bezpośrednio od Samsunga, godzinę po premierze, to będę jednym z pierwszych
kolejny raz się nie dam nabrać, to na pewno...
@Kusher: Mam to samo, telefon zamówiony 17.01, dzisiaj dostałem, w samsung members powiadomienie o darmowych budsach a jak sie wypełnia formularz to "osiągnięto maksymalną liczbę zgłoszeń" ( ͡° ͜ʖ ͡°)