Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koniecznością pójścia do fryzjera. Przecież większość kobiet ma długie włosy, a większość mężczyzn krótkie.

Po co kobieta z długimi włosami ma iść do fryzjera? Żeby przyciąć rozdwajające się końcówki? Przecież to można zrobić samemu w domu używając nożyczek. A jak nie samemu, to z pomocą jakiejś bliskiej osoby (chłopak, rodzeństwo, rodzice).

A mężczyzna po co ma iść do fryzjera? Przecież włosy można ostrzyc maszynką. Kilka tygodni temu na głównej było nawet znalezisko na ten temat: https://www.wykop.pl/link/5422035/jak-ostrzyc-sie-samemu-czas-gentlemanow/

Dzięki koronawirusowi uniezależniłem się od płatnych usług fryzjerskich. Kupiłem maszynkę za 80 zł. Ojciec mnie ostrzygł, a potem ja ojca. Zakładając, że fryzjer kosztuje 20 zł, to jeszcze dwa strzyżenia i inwestycja się zwróci.

#koronawirus #wlosy #modameska #modadamska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koni...

źródło: comment_1588683828Q4FyKdFL2Ol14POfxKRkuW.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Przecież to można zrobić samemu w domu używając nożyczek.


Nie używa się zwykłych nożyczek do podcinania włosów, ponieważ nie posiadają one odpowiedniej budowy i ostrości. Podcięcie takimi nożyczkami sprawi, że zamiast mieć parę rozdwojonych końcówek, będziesz je mieć na każdym włosku. Poza tym ciekawa jestem ile przeciętnych osób jest w stanie pocieniować włosy, ściąć na U, albo w prostą linię. O farbowaniu nawet nie chce mi się pisać, bo i tak to
  • Odpowiedz
@Dumdeedum: ja płaciłem 12 zł przed wirusem za strzyżenie maszynką i nożyczkami. Dawne miasto wojewódzkie. I nie umawiam się jak debil do fryzjera na daną godzinę.
  • Odpowiedz
@rutekX: dlaczego według ciebie na daną godzinę umawiają się debile? Wolę wiedzieć wcześniej czy mnie przyjmą i do której osoby przyjdę poza tym za 12 zł to można kogoś ogolić na łyso, a nie dobrze ściąć włosy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Życzę powodzenia w #!$%@? sobie włosów domowymi nożyczkami XDD przecież one są inaczej wyprofilowane niż fryzjerskie. Domyślam się, że masz brud za paznokciami i tluste włosy żeby pisać takie głupoty
  • Odpowiedz
Zakładając, że fryzjer kosztuje 20 zł, t


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak chodzisz do takich fryzjerów, to faktycznie ich nie potrzebujesz. ja co miesiąc musze zostawić 100PLN za usługę + tyle ile chemii do włosów i brody kupię
  • Odpowiedz
Sasha, nie każdy chce mieć łeb jak kula do kręgli. W ogóle po co Ci maszynka, na zero się Wilkinsonem ojeb a nie jak jakas #!$%@? "fryzurę se robisz" xD
Coś czuję że kolega z #przegryw
  • Odpowiedz
@Dumdeedum: do fryzjera to baby się umawiają.
12 zł i potrafią nieźle ostrzyc. Niestety puszczają polski rap i za to powinni oddawać kasę.
A cena niska nie ze względu na słabą jakość, tylko konkurencję - 3 kolejne salony w pobliżu 100 metrów. A że ruch mają spory, to na swoje wychodzą.
  • Odpowiedz
OP: @dr_getsome: @bukem: @BrockLanders: @carnaval: @DobrzeNaoliwioneLozysko: @GreenBag: Od razu widać, że żaden z Was nie obejrzał filmu, który wkleiłem. Chyba mi nie powiecie, że gość prowadzący kanał Czas Gentlemanów jest zaniedbanym menelem z fryzurą rekruta. To zadbany gość, co widać na miniaturce poniższego filmu.

@Dumdeedum: @rutekX: Miasto około 200k mieszkańców. Fryzjer męski 20 zł z myciem włosów, 18 zł bez mycia. Oczywiście nie
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @dr_getsome: @bukem: @BrockLanders: @carnaval: @DobrzeNa...
  • Odpowiedz