Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koniecznością pójścia do fryzjera. Przecież większość kobiet ma długie włosy, a większość mężczyzn krótkie.

Po co kobieta z długimi włosami ma iść do fryzjera? Żeby przyciąć rozdwajające się końcówki? Przecież to można zrobić samemu w domu używając nożyczek. A jak nie samemu, to z pomocą jakiejś bliskiej osoby (chłopak, rodzeństwo, rodzice).

A mężczyzna po co ma iść do fryzjera? Przecież włosy można ostrzyc maszynką. Kilka tygodni temu na głównej było nawet znalezisko na ten temat: https://www.wykop.pl/link/5422035/jak-ostrzyc-sie-samemu-czas-gentlemanow/

Dzięki koronawirusowi uniezależniłem się od płatnych usług fryzjerskich. Kupiłem maszynkę za 80 zł. Ojciec mnie ostrzygł, a potem ja ojca. Zakładając, że fryzjer kosztuje 20 zł, to jeszcze dwa strzyżenia i inwestycja się zwróci.

#koronawirus #wlosy #modameska #modadamska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koni...

źródło: comment_1588683828Q4FyKdFL2Ol14POfxKRkuW.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: większość może ma proste fryzury, ale niektórzy mają bardziej skompilowane, bo tak im pasuje do stylówy/kształtu twarzy ¯\_(ツ)_/¯ i co np. z farbowaniem, to nie takie proste jak obcięcie końcówek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież teraz każdy facet nosi jakąś fajną fryzurę. W większości przypadków nie da się tego zrobić samemu w domu. Strzyżenie maszynką dookoła głowy na konkretną długość było "modne" w latach 90, ciągle można zobaczyć jeszcze (już coraz rzadziej) u Panów zza wschodniej granicy. Raczej niezbyt sexy. Ewentualnie jeszcze u dzieciaka przed okresem produkcyjnym, który ma mocne gęste włosy i nie jest w takim wieku, że szuka mirabelki, takie obstrzyżenie
  • Odpowiedz
OP: @SarahC: Przecież na zdjęciu widać, że masz włosy do połowy pleców albo nawet dłuższe. Gdy przełożysz włosy przez bark do przodu, to powinny sięgać do biustu albo nawet do pępka. Spokojnie wyrównasz sobie końcówki sama. A co do farbowania, to tego nie rozumiem. Po co to robić? Przecież farba niszczy włosy.

@azetka: Moja siostra i matka sama sobie farbują włosy. W zestawie z farbą są nawet takie foliowe rękawiczki, żeby rąk sobie nie ubrudzić. A tak w ogóle, to po co farbować włosy? Jestem ciemny blond i nigdy się nie farbowałem.

@jarokowa: Spokojnie idzie się obciąć samemu w domu. I nie chodzi mi tu o proste strzyżenie na 5 milimetrów, lecz o normalną
  • Odpowiedz
Przecież na zdjęciu widać, że masz włosy do połowy pleców albo nawet dłuższe. Gdy przełożysz włosy przez bark do przodu, to powinny sięgać do biustu albo nawet do pępka. Spokojnie wyrównasz sobie końcówki sama. A co do farbowania, to tego nie rozumiem. Po co to robić? Przecież farba niszczy włosy.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak wyrównasz sobie włosy z przodu, to jak przeniesiesz je do tyłu już proste nie będą, bo się inaczej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też ojca ostatnio #!$%@?łem i stwierdził że już do fryzjera chodzić nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wiadomo jak ktoś ma na głowie coś innego niż buzzcut to może być ciężko. Ale ogólnie to się zgadzam, niektórzy to 2 tygodnie bez fryzjera i "ola boga nie wytrzymuję już!"
  • Odpowiedz