Wpis z mikrobloga

Widzę, że mamy wysyp rapowych ekspertów na wykopie. Rozumiem, że jak jest mundial to też każdy nagle jest pasjonatem piłki nożnej? Waszych wysrywów nie da się po prostu czytać. Powielacie jakieś opinie, które przeczytaliście tutaj albo na innym glamrapie, nie mając żadnego pojęcia o tym jak wyglądała i jak wygląda teraz sytuacja na polskiej scenie. Paluch nawinął o tym, żeby uważać kogo się nominuje, bo robi się z tego parodia rapu (co jest prawdą) i nic więcej, nie zaczął hejtować całej akcji, nic z tych rzeczy, po prostu rzucił dosłownie linijkę o tym. No i jeeeeeeest wykopki mają pożywkę. Jakieś teksty, że typ się skończył (xd), jest hipokrytą, nikt go nie słucha, zawsze nawija o tym samym. Gość jest na scenie od zawsze, współpracował z KAŻDYM liczącym się raperem w Polsce - potrafił na raz nagrać z Guralem robiąc coś niemożliwego na polskie realia na yt i Peją, którzy tak naprawdę byli po przeciwnych stronach w Poznaniu. Typ jest z Jeżyc i wychował się na osiedlu to o czym ma nawijać? Kawałka Chady też pewnie nie znacie, bo hehe patologia co on tam wie. Konsekwentnie robi swoje i jest najbardziej wpływową osobą na polskiej scenie rapu, tutaj nawet nie ma co dyskutować. Nagrał takiego Szamana czy Gdybyś Kiedyś, które są klasykami i zawsze będą. Nagrywa z największymi, zaprasza kogo chce i niezależnie od tego jak wysoko jest raper to i tak z nim nagra, jeszcze ma koneksje na scenie francuskiej. Następni eksperci hehe beka z Peji, nie odpowiedział ostatnio, a wgl to Parias go zjadł w beefie. Jeśli ktoś twierdzi, że Peja nie wygrał beefu z tym łakiem to jest naprawdę niedorozwinięty i chyba nie słuchał 10 minutowego jechania kilku gości na raz. Kolejny? Białas, no też beczunia, szkoda, że nikt nie pamięta jak każdemu mordę zamykał. Z Taconafide też beka przecież, co tam, że #!$%@?ło skalę jak wyszła Soma. Do każdego rapera potraficie się dosrać o nic i macie się za ekspertów, bo słuchacie rapu dwa tygodnie, może więcej pokory i skupienia na samej istocie akcji, a nie jej otoczce.
#polskirap #rap #hot16challenge2 #bekazpodludzi
  • 29
Paluch nawinął o tym, żeby uważać kogo się nominuje, bo robi się z tego parodia rapu (co jest prawdą)

@na-spokojnie: Mam nadzieje, że wyjdzie w końcu ta nowelizacja ustawy i rapować będzie można tylko z licencją. W końcu ważniejszy jest elitaryzm grupki muzyków niż zbiórka pieniędzy w której sami z własnej woli wzięli udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@harnas_sv: no jak możesz sobie wziąć kogo chcesz na feat, raperów z kompletnie różnych środowisk to wydaje mi się to dosyć miarodajne, wyobrażasz sobie, żeby ktoś otwarcie zdissował Palucha, a później dobrze mu szło? ostatni był chyba Fokus to każdy pamięta odpowiedź, o Fokusie każdy nagle zapomniał
wyobrażasz sobie, żeby ktoś otwarcie zdissował Palucha, a później dobrze mu szło


@na-spokojnie: No a Multi? Po tej ich "akcji" bo beefem tego nie nazwę, Paluchowi się trochę oberwało przez rapowe środowisko

ostatni był chyba Fokus to każdy pamięta odpowiedź, o Fokusie każdy nagle zapomniał


@na-spokojnie: To raczej nie przez beef, a przez to, że Fokus nie jest już tak mocno aktywny rapowo, bo jedynie jako Pokahontaz
przecież wpłacił kasę i nie negował całej akcji

@na-spokojnie: A ja nie neguje jego wkładu. Po prostu zupełnie nie rozumiem co chciał tym wersem przekazać.
I mówię to z perspektywy osoby nie śledzącej rap sceny. O całej akcji dowiedziałem się bo mi się norbi wyświetlił na wykopie. Wpłaciłem symboliczne pare dyszek, teraz śledzę całą akcje. Ile osób na co dzień nie interesujących się rapem wiedziało o pierwszej hot16? Znane osoby spoza
@harnas_sv: akcji z multim nie liczę, bo to była beka, Paluch go i tak zjadł i nagle zrobiło się o nim cicho, z Fokusem był normalny beef, tyle, że zakończył się po odpowiedzi Palucha, Quebo PIH wszedł na scenę i mówił, że to nie jest rap, Białas był wielokrotnie wyzywany na beefy (większość wygrywał), ale mimo wszystko ktoś się odważył i spróbował
@VDrakkainen: chciał przekazać, że nie podoba mu się nominowanie właśnie takiego Norbiego czy coś, ja akurat się z nim nie zgadzam w tej kwestii, ale nie hejtuję go, bo ma swoje zdanie i nawinął jeden wers o tym
@Megidox: skończył się na LŻD przecież
ale gdzie? na wykopie? na glamrapie?


@na-spokojnie: wszędzie było dużo komentarzy, wykop czy glamrap to raczej ostatnie miejsca które bym brał do oceniania reakcji ludzi

ktoś znaczący coś powiedział?


@na-spokojnie: no chociażby Peja o którym wspomniałeś też w swoim wpisie

on znowu wyda płytę i zrobi przynajmniej złoto, jeszcze weźmie tam sobie taco i białasa


@na-spokojnie: A Multi sobie weźmie raperów którzy mu będą pasować do płyty, a nie