Wpis z mikrobloga

  • 27
Zdjęcie po lewej rok 2020
Zdjęcie po prawej rok 2018
(Staż miałem dwuletni od 2016)

Dwa lata przerwy od siłowni (dokładnie rok i 9 miesięcy) i tylko sporadycznie pompki przysiady hantelki od 2 miech nic..

Przerwałem z powodów zdrowotnych i z braku czasu (duzo nauki itp) ogólnie wracam na siłownię za 50 dni. Zobaczymy jak szybko uda się odzyskać to co straciłem z dietą keto

Waga po prawej (82kg 183cm)
Po lewej (76 kg ) około 2 kg przytyłem tłuszczu przez kwarantanne

#mirkokoksy #silownia #pokazforme i trochę #keto
muskel - Zdjęcie po lewej rok 2020
Zdjęcie po prawej rok 2018
(Staż miałem dwuletni o...

źródło: comment_1588617232SFGRQHVevJMAj0B8Ca3uTq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@malebro na lewej dokładnie 39 a na prawej coś około 38 nie pamiętam już. A jestem prawo ręczny a lewa wygląda dużo lepiej tzw widać lepiej 2 głowy bicepsa
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adversarius jadłem 250g musiałem zejść do 150g ponieważ nerki nie działały za dobrze i przerzuciłem się wtedy na jajka jadłem ok 4-5 dziennie i muszę powiedzieć że chyba lepiej było widać efekty

Co do samopoczucia zawsze czułem się źle zmęczony itp. Robiłem sobie rozładowania 2tyg ale nic nie pomagało. Po ok 1 roku przerwy przeszedłem na keto. Naprawdę żyje jak inny człowiek zobaczę jak na masie będę się czuł ale jak ręką
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol
Polecam https://youtu.be/N780BQ85API
Gościu naprawdę dobrze gadam i ja sam przeczytałem 2 książki o keto itp i jestem bardzo zadowolony z diety, bo utrzymuje ja i czuję się dobrze i mogę np jeść śniadanie o 16, bo nie jestem głodny itp

Nie mówię nie przechodz na keto odrazu ale np. zwiększ sobie okno żywieniowe :P
  • Odpowiedz
@muskel: ja na masie jadłem pewnie z 3,5k kcal jak nie lepiej do 88kg, później na 2,5k zszedłem do 84kg. Obecnie stoi. Dodam aktywnośc i i schodzę niżej, chcę odsłonić brzuch. Na klatę wycisnąłem max 100kgx8, teraz robię 100kg x4 treningowo dla utrzymania siły, ale wygląda zdecydowanie gorzej niż twoja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też 182cm wzrostu
  • Odpowiedz
@muskel: taka forma jest właśnie zasługa wysokiego białka, węgle pewnie miales na poziomie 450g reszta to tłuszcz. Białko przyspiesza metabolizm i chudnie się w mgnieniu oka. Zwłaszcza przy tak relatywnie wysokim białku i niskich węglach (w stosunku do białka).
Nerki niestety dostają po dupie z taką ilością białka zwłaszcza, że jadłeś za mało węgli, a tłuszcz jak rezerwa paliwa doszła do minimum i energię można powiedzieć czerpałeś z białka. Dość ciężko
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adversarius i dokładnie tak robię i też myślę nad dieta Pana Kwaśniewskiego ale wpierw muszę keto wypróbować na masie bo jestem mega ciekawy. Dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adversarius no i jeszcze jedno wtedy byłem "abstynentem" i nie piłem prawie wcale alko od czasu do czasu piwko wódkę piłem w tym okresie z 3 razy. Sądzę że ta "abstynencja" pomogła też coś na pewno
  • Odpowiedz
@muskel: spoko, moj pierwszy podjazd z tłuszczowka był właśnie z keto jednak potem poczytałem o optymalnej i jakoś lepiej się czuje niż na keto. Jednak jakoś lepiej mi jak mózg dostaje trochę tych węgli, nie dużo bo około 60-70g.
Od czasu do czasu browarka, wódeczki czy tam jakiegoś whisky nie zaszkodzi :) wiadomo nie pod stół ;ddd
  • Odpowiedz
@muskel: no to tak jak myślałem z tymi proporcjami ;ddd białko zrobiło robotę. Wsystko się zgadza
Dobre masz proporcje te co napisałeś. Tego się trzymaj a nie pożałujesz. Wiem co mówię
Pozdro również i jeszcze raz tłustości życzę :)
  • Odpowiedz