Wpis z mikrobloga

Najważniejsze jest to co Cie spotyka w okresie dojrzewania. Jeśli za czasów szkolnych nie miałeś zainteresowania dziewczyn to oznacza, że po prosu mają Cie za creepa lub beciaka, do którego się odezwą, jak już się wyszaleją na penisach dynamicznych, przystojnych chłopaków i uroda ich przeminie, a zegar biologiczny zacznie tykać. A potem taki naiwny Mirek, co nastoletniego szalonego życia nie zaznał cieszy się jak głupi, że w końcu słowa jego matki się potwierdziły: ,,Synku teraz to nie interesuj się dziewczynami tylko się ucz! Zobaczysz, zdasz maturę, skończysz dobre studia, zdobędziesz dobrze płatną pracę to wtedy znajdziesz sobie dziewczynę''.

I tak oto Twoje życie nastoletnie, pierwsze nastoletnie miłości, pierwszy seks, odpały ze znajomymi nie istniały. Jak Ty siedziałeś do nocy w książkach, aby napisać jak najlepiej maturę, to w tym czasie Twoja niestety przyszła żona, była grzmocona przez szkolnego podrywacza, który wcześniej zaliczył jej psiapsi i wiele innych, jednak jej to w ogóle nie przeszkadzało.

Jak kobieta Ci mówi, że jesteś idealnym kandydatem na stabilizacje to jak naplucie Ci w mordę, gdyż to jednoznaczne z tym, że jesteś dla kobiet nudny i nie nadajesz się do niczego innego niż na frajera bankomata, tylko powodzenie wśród młodych dziewczyn potwierdza, że jesteś seksualnie atrakcyjny dla kobiet.

Kobiety od ok 25 roku życia, gdy już lata nastoletniej urody zaczynają przemijać, a dynamiczni badboye wolą zaliczyć 18 letnią maturzystkę niż ją, zaczynają oceniać faceta TYLKO pod względem przydatności na obiekt stabilizacyjny, czyli mówiąc prostym językiem żywiciela rodziny. Nie ma tu tych motylków w brzuchu, które miały w liceum, gdy będąc świeżą licealistką miały kisiel w gaciach na widok Oskara z klasy maturalnej.

Im wcześniej się z tym pogodzicie, tym lepiej dla Was i Waszej psychiki. Bluepill to nic innego jak indoktrynacja, aby większość mężczyzn od najmłodszych lat zaprogramować tak, aby byli potulni jak baranki względem kobiet.

Charakter człowieka kształtuje się najczęściej na podstawie tego, jak przebiegał nastoletni okres jego życia. Dzięki temu człowiek na starość ma co wspominać, nie żałuje, gdyż wybawił się, a Ty? Ty nie masz czego wspominać, gra skończona Anon. It's over.

#przegryw #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #zwiazki #seks #feels #bluepill #redpill #gruparatowaniapoziomu
Felixu - Najważniejsze jest to co Cie spotyka w okresie dojrzewania. Jeśli za czasów ...

źródło: comment_1588603716vqH4oVdf51gTkjSeR5UdVS.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Felixu Sam siebie pewnie zdiagnozowałeś, prawda? XD Nie muszę czytać - 2 lata nauki psychologii oraz 1 rok doświadczenia klinicznego w psychiatrii.

No tak, brak argumentów merytorycznych, zatem "skończ marudzić" wchodzi w ruch. Nie spodziewałam się niczego lepszego. Szkoda, że Wy "blackpillowcy" tak się ukrywacie, że swoimi poglądami, bo widać Was tylko w necie, a ja z chęcią bym z takim w realu podyskutowała.
  • Odpowiedz
@heteropoda: U mnie występują niemal wszystkie charakterystyczne cechy i zachowania tego z wyłączeniem notorycznego łamania prawa, reszta jak ulał pasuje, jak życie wróci do normy i będą już normalne wizyty u psychiatrów to zamierzam iść się zdiagnozować sam dla siebie, chociaż w tym przypadku diagnoza to będzie tylko zapewne formalność.
  • Odpowiedz
@Hereticsheresy: Czy tak Ci trudno w tym typowym normickim łbie pojąć, że kobieta jak już się wyszaleje to chce frajera do stabilizacji? Bo wie, że taki jest #!$%@? i jej nie zostawi i będzie posłuszny, bo raczyła się z nim związać, a on myśli że Boga za nogi chwycił. Ona w czasach szkolnych na niego by nawet nie splunęła, bo był grzecznym miłym chłopakiem i nie wzbudzał tego czego pragną
  • Odpowiedz
@Hereticsheresy: Otóż błąd, bo jestem na studiach i powiem Ci coś ciekawego. Od gimnazjum można zaobserwować, że tylko przystojni dynamiczni chłopacy mają zainteresowanie tych najlepszych lasek, a nie cichy, spokojny Mirek ze średnią 5.0. Taki dla tych dziewczyn jest dziwakiem i nudziarzem i na niego nawet nie spluną. Sytuacja ulega zmianie, gdy wcześniej wspomniana dziewczyna już traci te nastoletnią urodę i czuje, że tyka jej zegar biologiczny, więc szuka teraz
  • Odpowiedz
@Felixu Ja, kolego, byłam diagnozowana przez eksperta i mam papiery na tę osobowość dyssocjalną, o której mówisz ( ͡º ͜ʖ͡º). Ludzie, którzy sami sobie stawiają diagnozy, z reguły wcale nie mają zaburzeń, o których czytali. Oni chcą je mieć. A to zmienia postać rzeczy. Twoje wpisy są tak emocjonalne, że zaburzenia dyssocjalnego/antyspołecznego w nich nie widzę. Ale tak, udaj się do specjalisty. Psychiatry-psychoterapeuty najlepiej. I konieczne
  • Odpowiedz
@heteropoda: Jeśli dla Ciebie całkowity brak empatii, chłód emocjonalny, ciemna triada etc nic nie znaczy to XD. Powiem Ci też coś o co pewnie będziesz miała ból dupy jako kobieta, a mianowicie każda sytuacja do której w moim życiu doszło i chodzi tu o seks był tylko i wyłącznie dzięki mojej manipulacji, kłamaniu, graniu na uczuciach i może małym elementem farta. Bez tego skończyłoby się zawsze tylko na oglądaniu filmu.
  • Odpowiedz
@Felixu Ale Ty rozumiesz, że to tylko Twoje opinie na temat samego siebie? Właśnie dlatego ludzie nie mają prawa (legalnie mówiąc) się sami diagnozować i są od tego eksperci. Te Twoje teksty o "bólu dupy" akurat nie są oznaką chłodu emocjonalnego ¯_(ツ)_/¯ Dostaniesz MMPI + wywiad i wtedy pogadamy. Ty się zachowujesz jak ja w wieku 16 lat, kiedy na siłę chciałam ludziom udowodnić, że jestem psychopatką XD Szukasz aprobaty swojego
  • Odpowiedz
@Felixu Szczerze nie pamiętam, kilka razy chodziłam i miałam robione kilka testów, w tym dwa razy MMPI, czyli złoty standard. Pierwszy oszukałam i wykresy wyszły kompletnie niekonkluzywne (mam dobrą pamięć, 500 pytań to nic dla mnie), a drugi już pisałam "na wyjebce". Kolejność diagnoz u mnie: zaburzenie afektywne, zaburzenie perwersyjne, zaburzenie borderline, zaburzenie dyssocjalne, rysa schizoidalna. A ja tylko przechodziłam późny okres buntu i mam dobre zdolności manipulacyjne, których użyłam. Cóż
  • Odpowiedz
@Felixu Psychopata to człowiek specyficzny. Miałam okazję przed drzwiami gabinetu poznać takiego pana. Moja matka jak go zobaczyła, to uciekła, naturalne reakcje organizmu wzięły górę. Psychiatra w drodze rozmowy i testów będzie wiedział. Mnie stricte nie sprawdzano, bo to było jasne, że nie byłam psychopatką. Nie dokonywano żadnego podziału. Ciężko jest zdiagnozować psychopatię, tak czy siak.
  • Odpowiedz
@heteropoda: a jeśli jednak by się potwierdziło, wszystko jak pisałem to wtedy psychiatra mnie wpisuje na jakąś liste czy cos? Czy po prostu mówi tak jest pan psychopatą dziekuje za wizyte i elo? Zgłasza to gdzieś wyzej?
  • Odpowiedz
Psychopata to człowiek specyficzny. Miałam okazję przed drzwiami gabinetu poznać takiego pana. Moja matka jak go zobaczyła, to uciekła, naturalne reakcje organizmu wzięły górę.


@heteropoda: dlaczego? Co takiego robił czy mówił?
  • Odpowiedz
@Felixu Dokładnie nie wiem, ale psychopata to nie jest od razu morderca, także idzie się standardową drogą - leki + terapia. Nie spotkałam się ze zgłaszaniem tego wyżej. Psychopatia ma kilka leveli, ale u Ciebie od razu widać, że nie masz z nią wiele wspólnego. Psychopata, z reguły, sam nie szuka diagnozy. W razie czego lekarz podejmie decyzję o dodatkowych, specjalistycznych testach.
  • Odpowiedz