Wpis z mikrobloga

Wykop to wspaniałe miejsce. Można się tutaj dowiedzieć, że:

Związek między pedofilią a orientacją seksualną jest oczywisty. Żadne dowody czy argumenty, że związku nie ma lub jest nikły nie pomagają. Nie pomagają również opinie samych p-------w według których płeć dziecka ma drugorzędne znaczenie.
Jednocześnie dowiadujemy się, że p-------a nie ma związku z płcią. Mężczyźni, którzy stanowią ~50% populacji dokonują 80-90% czynów pedofilskich - nikogo to nie obchodzi.
P-----c domowa też nie ma płci i znowu wcale nie ma nadreprezentacji. Jakaś feministka mówi, że biją głównie mężczyźni? Pewnie lewaczka mężczyzn nienawidzi. A poza tym kobiety często prowokują.
Znalezisko o białych niewolnikach? Cyk w gorące. Temat rzeczywiście ciekawy i przemilczany, ale dowiadujemy się w komentarzach, że skoro byli biali niewolnicy to nie ma problemu. A to, że czarnych niewolników było kilka/kilkanaście milionów a białych kilka/kilkanaście tysięcy to szczegół.

Śmieszy jak konserwy chcą pouczać lewaków o statystyce czy rozkładzie normalnych, ale jak przychodzi co do czego to robią jeszcze większe fikołki niż SJW. xD
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@MichalLachim: Uprzejmie przypominam, że za prawie wszystkimi ludobójstwami, mordami, prześladowaniami, totalitaryzmami, dyktaturami w historii, stali mężczyźni, ale politpoprawne lewactwo tego nie przyzna.
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Nie miałbym nic przeciwko oddaniu władzy @Soojin21 i podobnym do niej osobom. :) A także osobom takim jak @harpiowata. :)

Odnośnie wykopowego rasizmu, to gdy stwierdziłem, że szkoda, że to choroby przywleczone przez najeźdźców z Europy (w tym konkwistadorów) wybiły w Ameryce tubylców, a nie odwrotnie, to dostałem masę minusów. Widać sporo wykopków zignorowało prosty i oczywisty fakt, że śmierć najeźdźców i konkwistadorów z Europy w Ameryce w wyniku chorób nie stanowiłaby żadnego zagrożenia dla populacji mieszkańców Europy jako takich, za to śmierć tubylców z Ameryki w wyniku zarażenia się od Europejczyków oznaczała śmierć większości autochtonów Ameryki. I sprawiło, że obecnie białych ludzi jest na świecie wielokrotnie więcej niż rdzennych mieszkańców Ameryki.

A gdy odniosłem się do tematu przemocy domowej i ustawy antyprzemocowej, to jakiś troll wszedł mi na konto i hurtowo zminusował wszystkie moje komentarze bez względu na temat i treść. Dlatego takie coś ma miejsce tylko w złą stronę - tzn. dlaczego praktycznie zawsze jest tak, że jakiś typ po wejściu komuś na konto hurtowo minusuje wszystkie jego komentarze, a już nie zdarza się, żeby ktoś hurtowo plusował wszystkie czyjeś komentarze po wejściu na jego konto?
Tzn. w sumie to nie zawsze, bo ja kilka razy zrobiłem tak, że hurtowo dałem plusy wszystkim komentarzom kilku użytkowników. :) No ale ja widać
  • Odpowiedz
Mężczyźni, którzy stanowią ~50% populacji dokonują 80-90% czynów pedofilskich


@MichalLachim: tak dla sprostowania. Wynika z tego jedynie, że mężczyżni są tylko częściej karani. Dlaczego? Bo w przypadku kobiet bardzo umowna jest granica między tym co nazwiemy czynem pedofilskim a tym co mieści się w "matczynej miłości". Wielu psychologów i seksuologów jest zdania, że skłonności pedofilskie wśród kobiet są częstsze niż u mężczyzn tylko, że bardzo trudno jest skazać kobietę za
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Prawda ale z przemoca domowa poleciales, w tym przypadku akurat plec na rowno mniejwiecej rozbita. A co do niewolnikow to w Polsce nie ma z tym problemu rzeczywiscie bo wiecej do niewoli wzielo polakow panstwo osmanskie czy khaganaty niz polacy innych.
  • Odpowiedz
@MichalLachim popełniasz pewien błąd logiczny. Oczywistym jest, że to mężczyźni częściej stosują p-----c fizyczną, bo siła fizyczna jest ich biologicznym atutem, ale sama skłonność do przemocy jest cechą immanentnie ludzką. Nie zauważasz, że p-----c fizyczna a) nie jest jedynym przejawem przemocy, b) jest łatwa do udowodnienia. Zapominasz o przemocy psychicznej, emocjonalnej, ekonomicznej, społecznej. Tak retorycznie... Kojarzysz tę całą akcję z Czeczenami? Czy choćby z tym piłkarzem i telewizorem. Już pewnie wiesz
  • Odpowiedz
Uprzejmie przypominam, że za prawie wszystkimi ludobójstwami, mordami, prześladowaniami, totalitaryzmami, dyktaturami w historii, stali mężczyźni,


@Probz: uprzejmie przypominam, że wszystkich tych złych mężczyzn urodziły kobiety xD
  • Odpowiedz