Wpis z mikrobloga

Wykop to wspaniałe miejsce. Można się tutaj dowiedzieć, że:

Związek między pedofilią a orientacją seksualną jest oczywisty. Żadne dowody czy argumenty, że związku nie ma lub jest nikły nie pomagają. Nie pomagają również opinie samych pedofilów według których płeć dziecka ma drugorzędne znaczenie.
Jednocześnie dowiadujemy się, że pedofilia nie ma związku z płcią. Mężczyźni, którzy stanowią ~50% populacji dokonują 80-90% czynów pedofilskich - nikogo to nie obchodzi.
Przemoc domowa też nie ma płci i znowu wcale nie ma nadreprezentacji. Jakaś feministka mówi, że biją głównie mężczyźni? Pewnie lewaczka mężczyzn nienawidzi. A poza tym kobiety często prowokują.
Znalezisko o białych niewolnikach? Cyk w gorące. Temat rzeczywiście ciekawy i przemilczany, ale dowiadujemy się w komentarzach, że skoro byli biali niewolnicy to nie ma problemu. A to, że czarnych niewolników było kilka/kilkanaście milionów a białych kilka/kilkanaście tysięcy to szczegół.

Śmieszy jak konserwy chcą pouczać lewaków o statystyce czy rozkładzie normalnych, ale jak przychodzi co do czego to robią jeszcze większe fikołki niż SJW. xD
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@MichalLachim: Uprzejmie przypominam, że za prawie wszystkimi ludobójstwami, mordami, prześladowaniami, totalitaryzmami, dyktaturami w historii, stali mężczyźni, ale politpoprawne lewactwo tego nie przyzna.
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Nie miałbym nic przeciwko oddaniu władzy @Soojin21 i podobnym do niej osobom. :) A także osobom takim jak @harpiowata. :)

Odnośnie wykopowego rasizmu, to gdy stwierdziłem, że szkoda, że to choroby przywleczone przez najeźdźców z Europy (w tym konkwistadorów) wybiły w Ameryce tubylców, a nie odwrotnie, to dostałem masę minusów. Widać sporo wykopków zignorowało prosty i oczywisty fakt, że śmierć najeźdźców i konkwistadorów z Europy w Ameryce w wyniku chorób nie stanowiłaby żadnego zagrożenia dla populacji mieszkańców Europy jako takich, za to śmierć tubylców z Ameryki w wyniku zarażenia się od Europejczyków oznaczała śmierć większości autochtonów Ameryki. I sprawiło, że obecnie białych ludzi jest na świecie wielokrotnie więcej niż rdzennych mieszkańców Ameryki.

A gdy odniosłem się do tematu przemocy domowej i ustawy antyprzemocowej, to jakiś troll wszedł mi na konto i hurtowo zminusował wszystkie moje komentarze bez względu na temat i treść. Dlatego takie coś ma miejsce tylko w złą stronę - tzn. dlaczego praktycznie zawsze jest tak, że jakiś typ po wejściu komuś na konto hurtowo minusuje wszystkie jego komentarze, a już nie zdarza się, żeby ktoś hurtowo plusował wszystkie czyjeś komentarze po wejściu na jego konto?
Tzn. w sumie to nie zawsze, bo ja kilka razy zrobiłem tak, że hurtowo dałem plusy wszystkim komentarzom kilku użytkowników. :) No ale ja widać
  • Odpowiedz
Mężczyźni, którzy stanowią ~50% populacji dokonują 80-90% czynów pedofilskich


@MichalLachim: tak dla sprostowania. Wynika z tego jedynie, że mężczyżni są tylko częściej karani. Dlaczego? Bo w przypadku kobiet bardzo umowna jest granica między tym co nazwiemy czynem pedofilskim a tym co mieści się w "matczynej miłości". Wielu psychologów i seksuologów jest zdania, że skłonności pedofilskie wśród kobiet są częstsze niż u mężczyzn tylko, że bardzo trudno jest skazać kobietę za
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Prawda ale z przemoca domowa poleciales, w tym przypadku akurat plec na rowno mniejwiecej rozbita. A co do niewolnikow to w Polsce nie ma z tym problemu rzeczywiscie bo wiecej do niewoli wzielo polakow panstwo osmanskie czy khaganaty niz polacy innych.
  • Odpowiedz
@MichalLachim popełniasz pewien błąd logiczny. Oczywistym jest, że to mężczyźni częściej stosują przemoc fizyczną, bo siła fizyczna jest ich biologicznym atutem, ale sama skłonność do przemocy jest cechą immanentnie ludzką. Nie zauważasz, że przemoc fizyczna a) nie jest jedynym przejawem przemocy, b) jest łatwa do udowodnienia. Zapominasz o przemocy psychicznej, emocjonalnej, ekonomicznej, społecznej. Tak retorycznie... Kojarzysz tę całą akcję z Czeczenami? Czy choćby z tym piłkarzem i telewizorem. Już pewnie wiesz
  • Odpowiedz
Uprzejmie przypominam, że za prawie wszystkimi ludobójstwami, mordami, prześladowaniami, totalitaryzmami, dyktaturami w historii, stali mężczyźni,


@Probz: uprzejmie przypominam, że wszystkich tych złych mężczyzn urodziły kobiety xD
  • Odpowiedz