Wpis z mikrobloga

najgorszy pomysł na tym świecie.


@Eternal_Hunter: @Fighting_Irish: +1.

Mirki, nie polecam samemu robić małych remontów w wielkiej płycie. Lepiej zapłacić i niech ktoś inny się z tym #!$%@?. Na zdjęciu prosta ściana (°°


@Wielki_Wtorek: zmieniaj listwy albo kuj. Realnie nie ma lepszego wyjścia.
Tynkowanie tego sprawi, że będzie co najwyżej trochę lepiej.
uzupełniam akrylem i od ściany i od podłogi.


@Trollunio: jaka fuszerka. Od ściany to pal licho jak to prl i krzywe, ale od podłogi to #!$%@?. Tym bardziej, że pewnie podłoga w powietrzu i będzie się uginać...
@Lorenzo_von_Matterhorn Panele leżą na linoleum i poza narożnikami to nigdzie nie wisi w powietrzu. A jak miałbym to lepiej zrobić? Podłoga jest po poprzednim właścicielu, nie zmieniałem jej.
Edit: w sumie jest rozwiązanie - docinać dół listwy zgodnie z krzywizną podłogi, ale wtedy bym kładł te panele jakieś 4 dni na pokój pewnie, więc spasowałem ;-) Mnie to nie gryzie w oczy, różowa zadowolona, więc jest git!
@Wielki_Wtorek: łączę się w bólu. Ja jestem na etapie, co zrobić z parkietem.. niby spoko, wykładzinkę mam ale kupiłem nowy odkurzacz i skurczysyn tak ssie, że mi się parkiet zaczął odklejać i trzeszczy po odkurzaniu.
Jak się zacznie od paneli, to listwy, to przy okazji malowanie itp.. strach się za cokolwiek zabrać, bo co chwila wychodzą "trupy z szafy"
@Wielki_Wtorek: #!$%@? typie, no #!$%@? i tyle, to sie klej montazowy wyciska pistoletem szlaczkuem najlepiej i sie przyklada tak zeby lustwa byla w miare prosto i akrylem sie maskuje szpare od gory.. a ty to dokleiles i listwa ktora ma maskowac uwydatnia krzywe sciany. no lipa jest ;(
w tym wypadku masz racje ze lepiej zaplacic
@Wielki_Wtorek: chociaz cholera wie, moze jest tak tragicznie ze kialbys 1cm szpary co tez slabo, mozna bylo gipskartonem wyrownac sciany w miare szybko, lub speca od wyrownywania scian tynkiem lub od razu gladzia gipsową

btw teraz skumalem ze to na zaczepy metalowe robisz. moim zdaniem blad, sprobuj sobie listwe sama dolozyc najpierw i sprawdzic szpare, jak bedzie nieduzp do zamaskowania to rob z klejem do drewna
@Wielki_Wtorek: #!$%@?, przeciez tam tapeta wisi xd trzeci raz juz rozkminiam,
najlepiej zrezygnuj z zaczepow i klej. ewentualnie wez poziomice 2m i te zaczepy reguluj tak zeby listwy ci nie wyginalo, ale imo bez akrylu i tak sie nie obejdzie