Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zartos: dzięki za rady, ale już mam własny plan na postać. Aktualnie jest rozwijana broń palna, skradanie się, otwieranie zamków i retoryka. Do tego będę chciał podbić handel i naprawę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zartos: dzięki za rady, ale już mam własny plan na postać. Aktualnie jest rozwijana broń palna, skradanie się, otwieranie zamków i retoryka. Do tego będę chciał podbić handel i naprawę.
Ehh ileż bym dała za remaster tej gry :// np na silniku czwórki


@StarySkuter: To taka grafika jak w oryginalnym NV to już za mało dla dzisiejszego gracza?
Rozumiem remasterować jakieś starocie, ale to przecież całkiem ładna i przejrzysta gierka, z genialnym scenariuszem. #!$%@? mnie to nowe pokolenie xD
@Elaviart już nie chodzi o tą grafikę, dla mnie ma ona swój urok. Zwyczajnie w 4 jest dużo ulepszeń takich jak strzelanie - strzelanie to zwyczajne złoto, lepsze modowanie broni i strojów, dopracowanie towarzyszy - w czwórce stoi ono moim zdaniem na wyższym poziomie (dołączają się do konwersacji, możesz w każdej chwili spytać ich o zdanie), no i każdy chyba przyzna, że oryginalny NV jest "trochę" niestabilny ;) gdyby robili remaster, może