Wpis z mikrobloga

Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generalnie nie chorowałem na nic przez ostatnie 2-3 lata to podejrzewam, że miałem #koronawirus i przeszedłem #covid19 z bardzo łagodnymi objawami. Dzisiaj zamówiłem test z https://ogen.pl/covid/ i będę się badał na obecność przeciwciał bo jestem ciekawy czy to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie wiedzieć jak to wygląda jak już do mnie przyjdzie paczka z testem to mogę zawołać.

Screenshot z maila na potwierdzenie złożenia zamówienia.
fuuYeah - Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generaln...

źródło: comment_1588577506H8gh7gHPmqjlq3YawTnKaj.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wchodzisz na zdrowegeny.pl, zamawiasz badanie, płacisz i realizujesz w dowolnym labie firmy Diagnostyka lub kilku innych - jest w #!$%@? punktów w całym kraju


@teddybear69: taaa, wchodzisz na zdrowegeny, robisz test, wychodzi pozytywny, a oni zgłaszają to do Sanepidu gdzie stare baby, które dotychczas zajmowały się wizytacją kuchni polowych na obozach harcerskich, nakładają na Ciebie obowiązkową kwarantannę, bo są tak zajechane robotą w obecnej sytuacji, że nie mają czasu wnikać czy robiłeś test RT-PCR czy na przeciwciała i na które przeciwciała. I kop się potem z koniem żeby im wytłumaczyć i anulować kwarantannę. Ja bym nie ryzykował.

BTW kontaktowałem się nawet z tą firmą i potwierdzili, że zgłaszają do sanepidu wszystkie wyniki, zarówno RT-PCR jak i
  • Odpowiedz
@fuuYeah: ja tak samo, luty/marzec jakieś przeziębienie mnie wzięło, ale było inne niż zawsze. Raz goraczkowalem, raz nie. Raz leciała woda z nosa, a potem nic tylko zatkane było.
  • Odpowiedz
Obserwuje, w połowie lutego jak leciałem do uk miałem zapalenie płuc i 39 stopnii gorączki - tez w sumie jestem ciekaw, choć moja kobieta zdrowa jak rybka
  • Odpowiedz