Wpis z mikrobloga

Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generalnie nie chorowałem na nic przez ostatnie 2-3 lata to podejrzewam, że miałem #koronawirus i przeszedłem #covid19 z bardzo łagodnymi objawami. Dzisiaj zamówiłem test z https://ogen.pl/covid/ i będę się badał na obecność przeciwciał bo jestem ciekawy czy to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie wiedzieć jak to wygląda jak już do mnie przyjdzie paczka z testem to mogę zawołać.

Screenshot z maila na potwierdzenie złożenia zamówienia.
fuuYeah - Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generaln...

źródło: comment_1588577506H8gh7gHPmqjlq3YawTnKaj.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@fuuYeah: to ja ci powiem więcej, ja z całą rodzinką byłem po świętach 30 w biedronce (wielkie zakupy poświąteczne przedsylwestrowe. W piątek u każdego z nas wystąpiły obiawy przeziębienia, wszyscy chorowaliśmy 2 tygodnie, ale ponieważ silne obiawy trwały ok 5 dni a sytuacja się poprawiała cały czas to nikt u lekarza z nas nie był.
  • Odpowiedz
@fuuYeah: to ja ci powiem więcej, ja z całą rodzinką byłem po świętach 30 w biedronce (wielkie zakupy poświąteczne przedsylwestrowe. W piątek u każdego z nas wystąpiły obiawy przeziębienia, wszyscy chorowaliśmy 2 tygodnie, ale ponieważ silne obiawy trwały ok 5 dni a sytuacja się poprawiała cały czas to nikt u lekarza z nas nie był.


@kwaz1: holy mother of god ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@fuuYeah kumpel opowiadał mi ostatni podobną historię - chorowali ostro w grudniu. On, żona, dzieci i teście - czyli wszyscy w domu. I jeśli dobrze pamiętam, to też coś mówił ok. 2 tygodniach.
Coś mi też czasami ciężko uwierzyć, że wirus tak długo utrzymywał się tylko i wyłącznie w Chinach.
  • Odpowiedz
@Soczi: @fuuYeah: z tego co wiem, to w chinach wirus był już w listopadzie tylko nie skojarzyli faktów, dopiero w grudniu zorientowali się że coś jest nie tak. Dla mnie najdziwniejsze było, że:
1. zachorowali wszyscy jednocześnie, nikt z nas nie wychodził od ponad tygodnia z domu (nie było po co skoro żarcie było)
2. objawy pojawiły się u wszystkich praktycznie jednocześnie
3. bliska rodzina czyli 3 braci i matka,
  • Odpowiedz
że epidemia przeszła przez Polskę zanim wspaniałomyślnie #!$%@? gospodarkę.


@macan: wspaniałomyślnie niewspaniałomyślnie pytanie ile w tym czasie było ofiar śmiertelnych które zostały zakwalifikowane jako "zwykła grypa", "zapalenie płuc" itp. Wczoraj patrzyłem te badania i mam pytanie co się wiąże z tym, że mam wynik pozytywny? bo wiem, że oni powiadamiają sanepid.
  • Odpowiedz
  • 0
@kwaz1 widziałem wczoraj jakieś statystyki ogólnej śmiertelności w Polsce w miesiącach luty marzec kwiecień w ostatnich latach. Rok temu śmiertelność była wyższa. Wniosek?
  • Odpowiedz