Wpis z mikrobloga

Skończyłam dzisiaj oglądać najlepszy program, jaki ostatnio miałam okazję zobaczyć. "Down the road" przedstawia perypetie kilku osób z zespołem downa, które wyruszają w podróż po Europie.
Gdyby ktoś się nudził, to gorąco polecam! Nie raz i nie dwa pękałam ze śmiechu, czy też zakręciła mi się w oku łezka. Bardzo pozytywne wrażenia i mam nadzieję, że doczekam się kolejnych sezonów :) #seriale
Pobierz P.....a - Skończyłam dzisiaj oglądać najlepszy program, jaki ostatnio miałam okazję z...
źródło: comment_1588540147w6tBnMWm6UFWUFErJpDDRt.jpg
  • 57
@ponurytraktorzysta są bardzo bezpośredni, nie ukrywają swoich emocji i potrafią o nich rozmawiać, widać, że cieszą się z życia i są wdzięczni za to wszystko co ich spotkało. Wiem, że to może głupie, ale w tych czasach wydaje mi sie, że ludzie często tego nie potrafią. A śmieszne są niektóre momenty, sytuacje jakie sami stwarzają i ich reakcje :)
@PaniBulwa ja obejrzałem i co mnie zdziwilo, to myślałem, że ludzie z tą chorobą trochę bardziej "ogarniają" (powwiedzmy tak jak ta Dominika). A tu oprocz niej to same ciężkie przypadki, szczególnie ten na zdjeciu po lewej. Ogólnie fajnie sie to oglada, zawsze to coś nowego. No i nie jest przekolorowywane, bo pokazują, że downy są ultra uparte i w sumie co odcinek były jakies sprzeczki.
No i Krzychu najlepszy - NAAARKOTYYYKI PIWOOOO