Wpis z mikrobloga

@MisiekPrzerwa no ogół z kabrioletem jest ten problem ze często i gęsto są to auta nisko osadzone i przy czołówce z takim suv-em zostaniesz naleśnikiem :< druga sprawa że jak mieszkając w cebulandii to standardem jest wrzucanie do kabrioletów śmieci itd żeby zrobić na złość czy ki #!$%@? wie co innego siedzi w głowie polaka robaka. Kiedyś o tym rozmawiałem z ojcem i takimi argumentami trochę odciągnął mnie o tego pomysłu, przynajmniej
@MisiekPrzerwa
Wyleczylem się z Cabrio podczas jednej sytuacji.

Jadę sobie swoim samochodem za pieknym mercedesem cabio. w środku merca typowy gangus i jego blond lala 10/10 jedziemy jedziemy aż tu nagle na szybe spada mi jakiś zmasowany atak ptasiego gowna (Ale tak że musiałem się zatrzymać i ściągać chusteczka bo wycieraczki tylko to roztarly bleh) wtedy pomyślałem sobie co by bylo gdyby te ptaki (bo po ilości gowna napewno nie był to
@MisiekPrzerwa:

Najpraktyczniejsze auto bo można wskakiwać do środka bez otwierania drzwi. Sam troluję swoją babę (jest w ciąży), nasze rodziny i przyjaciół, że moje praktyczne coupe zamienię na rodzinne kabrio, bo można bobasa wsadzić w fotelik bez otwierania drzwi. A jakbym miał trochę wolnej kasy za rok to naprawdę tak zrobię.