Wpis z mikrobloga

@Stitch: 10 czy 20 to wciąż dosyć mało jak za sprawne kabrio nie będące złomem, dlatego uważam, że to fajny kompromis :) bo wspomniane 308cc czy C70 są znacznie droższe, a 206CC to już raczej trąci myszką.

C70 jest ogólnie OK, ale mniej mi się podoba z wyglądu i ma tak paskudne wnętrze, że obawiam się, że mógłbym odczuwać wstręt za każdym razem wsiadając do niego :D Z drugiej strony ma
@erixon: ciasno, sam osobiście nigdy z tyłu nie siedziałem, ale jak siedzę z przodu, to fotel mam oparty o tylnie siedzenie. Inna sprawa, że mam prawie 2 metry wzrostu i lubię niemalże leżeć w aucie :) Raz jechałem w cztery osoby, dosunąłem się do przodu i wyprostowałem siedzenie, z tyłu nie narzekali, ja dwie godziny też raczej bez problemu przejechałem. W porównaniu do zwykłego auta jest ciaśniej, ale na krótsze dystanse
@BrowserStack: To w sumie nie najgorzej. Marzy mi się taki Pug, lub Renault Megane własnie w cabrio i z moim wzrostem 179cm nie powinno być problemu skoro tak opisujesz, a ludzi z tyłu wożę dość rzadko, ale jakiś komfort musi być zapewniony. Dzięki za info!