Wpis z mikrobloga

Klocuch w 24 godziny dla beki nawinął kawałek lepiej niż 90 % tej zapyziałej rapgry, tej niby rasowej.
Bedoesy tłumaczą spóżnienia, sprawami rodzinnymi xD Chociaż jak znam życie, to poprostu składał swoje zwrotki pod napięciem czasowym + jeszcze warsztatowo obrobić pod komercje, niczym kawałek z najnowszej płyty.
Normalka jak na większość tych emo-traperów.
Chyba oni nie zrozumieli że to powinna być zabawa z 16challenge.
Klocuch - zabawnie, o bieżacych sprawach, z pozytywnym flow
Reszta oczywiście tematyka ; wycie do księżyca z bólu, że nie mogą odpędzić się od kobiet i że prawie zostali gangsterami
jeszcze czasami jakieś losowe słowa o narkotykach żeby podjarać 15 latki z instagramów

#polskirap #hot16challenge2
#truestory
Mescuda - Klocuch w 24 godziny dla beki nawinął kawałek lepiej niż 90 % tej zapyziałe...

źródło: comment_1588448485vKix00hfvc5eN2dVWg2d8s.jpg

Pobierz
  • 60
@DywanTv teraz rozumiem. Czyli jak ktoś chce się cofnąć w rozwoju to ogląda klocucha. Jest tyle wartościowego kontentu na YT a ludzie jarają się gościem naśladującym 12 latka który gra w gry. Dokąd ten świat zmierza to ja nie wiem ¯_(ツ)_/¯
@Mescuda jeszcze te #!$%@? że chcieli wrzucic na WIEKSZY kanał xD z ciekawosci zerknąłem i SBM ma ponad 2 mln subów xD znajdzccie mi inny polski kanał z takimi zasiegami na youtube nie liczac kont vevo, no nie ma takiego niestety, gimbusiarnia rzadzi xD Pozatym zachował sie jak gbur, ta szesnastka jakby nagrywana z łaski, cały czas nawijał o sobie, widać że juz mu niezle siada na dekiel xD