Wpis z mikrobloga

@Vafik:

Ferszlus trzeba roztrajbować, bo droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje. I teraz pufer trzeba lochować, czyli dać mu szprajc, żeby tender udychtować. Ale sam nie zrobisz, jak holajzy nie masz .Bez holajzy lochbajtel kryptować się nie da. Żeby trychter był na szoner robiony, to tak. Ale on jest krajcowany i we flanszy culajtungu nie ma,tylko sam abszperwentyl.

Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vafik: u mnie w astrze g to oznaczało zatkany EGR i złą mieszankę. W corsie d przepustnica miała problemy s krokowcem z przepustnicy i dawała zlą mieszanke. Czyli generalnie #!$%@? z mieszanką. Pewnie jak sonde lambda szlak trafi to też to wyskoczy. Czytałem też że to może być uwalony zawór par paliwa czyli również wtedy jest złą mieszanka podawana. Mówiąc krótko, tak jak koledzy tutaj pisali. To może być wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vafik jak corsa to standard xD
Ja miałem akurat C z 2004 to na zmianę miałem albo problem z zapłonem albo w sumie nie wiem co więc traktowałem to jako dodatkową lampkę ozdobną xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Miccc2 byłem z tym już, koleś usunął i powiedział, że jak jeszcze raz się zaświeci to będziemy myśleć XD

No i właśnie mi się dziś zaświeciło
  • Odpowiedz