Wpis z mikrobloga

przeciwko przemocy domowej i tylko debile z #konfederacja mają coś przeciwko


@na-spokojnie: Takie wypowiedzi jak twoje, zawsze przypominają mi ten mem.

Czytałeś w ogóle tę ustawę, czy znasz jedynie jej tytuł i na tej podstawie hejtujesz najbardziej RiGCzową partię w sejmie, która się jej sprzeciwiła? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_1588332687FuArxfbwbbzkBxRIiokIWK.jpg
@Back_Space:
- Braun - oszołom, klamca, rusofil i cham, wyraża aprobatę dla karania za homoseksualizm - szerzy bzdury na temat pedofilii wśród nich powołując się na nieistniejace statystyki, bogobojny ch*%ek, który nie potrafi okazać odrobinę szacunku i podnieść d*$y w minute ciszy. W nowym spocie Bosaka wytyka innym kandydatom na prezydenta np. "zmianę poglądów jak kameleon", choć Bosak także je zmienia, jak pisałem wyżej - kiedyś wysmiewal korwinistów. Ma przy sobie
Pobierz
źródło: comment_1588334335IQ2uFeIieM6bLFWm8w8Xxa.jpg
@ziumbalapl: Tak tak, pisanie przez ciebie, jeszcze wspomnij, że sam to teraz wymyśliłeś i spontanicznie napisałeś xD

Ehh, lewactwo to najśmieszniejsza grupa na tym portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak jak pisałem: ja nie mówiłem o lewicy, więc naucz się czytać ze zrozumieniem - a nie wyskakujesz tu z jakimiś "klaunami, szurami, zamordystami i hipokrytami", mimo iż mój wpis dotyczył Konfederacji, a nie lewicy ( ͡
@ziumbalapl:

1. Tak tak, przez ciebie, w ciągu 6 minut wymyśliłeś i napisałeś pastę którą ja widzę tutaj od kilku miesięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. xDDDDDDD
3. Perfekcyjnie siebie opisałeś, tutaj się z tobą zgadzam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Także koniec tematu, przestań spamować, bo trzask twojej dupy słychać nawet na księżycu ¯\_(ツ)_/¯
Tak tak, przez ciebie, w ciągu 6 minut wymyśliłeś i napisałeś pastę którą ja widzę tutaj od kilku miesięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nie mogłeś widzieć czegoś, co zostało napisane przed chwilą xD Ja #!$%@? - nie dość, że szur, to jeszcze mitoman.

xDDDDDDD


?

Perfekcyjnie siebie opisałeś, tutaj się z tobą zgadzam ( ͡ ͜ʖ ͡)


Opisałem członków Konfederacji i to dlaczego