Wpis z mikrobloga

#rozdajo
3 zestawy po 5x Maseczek, które niwelują "parowanie" okularów

Od każdego zakupu 1 maseczki, drugą maseczkę możemy podarować lokalnie Szpitalowi w Lubartowie. (picrel)
500 sztuk przekazałem parę dni temu. :)

Tu można zakupić maseczkę i wesprzeć naszą akcję: Sklep Internetowy
Maseczka ma drucik na całej długości maseczki oraz jest profilowana zakładkami - patrz fotki w komentarzach.
Darmowa dostawa od 49.90 zł.

Ponad 2 miesiące temu organizowałem rozdajo na bluzę szytą przez moją mamę.
Dziś rozdajo innego wyrobu, dla mirków, którzy pisali o parowaniu okularów. Sam na co dzień chodzę w okularach i bardzo mnie to denerwowało, jak "nic nie widziałem" - więc w marcu obmyśliłem model maseczki razem z mamą (jak to wygląda można zobaczyć w komentarzach). Zatrzymaliśmy również produkcję i sprzedaż bluz.

Oczywiście wstawię fotkę po całej akcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
- zielonki nie biorą udziału
- plusując ten wpis, bierzesz udział w #rozdajo

Wysyłka na nasz koszt, paczkomat.

Losowanie:
- odbędzie się za 48h, 03.05.2020 o godzinie 12.00 przez #mirkorandom

Śledzić całą akcję można na Facebook oraz Instagramie (będzie nam miło, jak wpadnie trochę osób - oczywiście to nie jest obowiązkowe):
- Instagram VOLA
- Facebook VOLA

Dzięki!

PS
Medycy sami zaproponowali trzymanie pudełeczek frontem, by w ramach wdzięczności jak to powiedzieli "zareklamować trochę Twój biznes" ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pokazmorde #handmade #koronawirus #covid19 #gruparatowaniapoziomu #tworczoscwlasna
obywatel_gov - #rozdajo
3 zestawy po 5x Maseczek, które niwelują "parowanie" okularó...

źródło: comment_1588329051BaHmmBEvT1bINUvfh3sn13.jpg

Pobierz
  • 28
@kupczyk: można go niwelować bardzo skutecznie naszą maską - mnie to bardzo irytowalo jak normalnie chodziłem po sklepie (nie biegałem) i parowaly mi okulary

@azetka: haha no to trzymam kciuki, żeby się udało! W razie czego zamówienie wyślę do Ciebie w pierwszej kolejności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@obywatel_gov Hej, zamawiałem te maseczki więc lekko skomentuje :)
Ad dopasowania do każdej twarzy niestety mój chłopski ryj dalej zaparowuje okulary, ale druga osoba której zamawiałem maseczki nie narzeka więc po prostu muszę przestać być gargulcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pranie - niestety sznureczki po pierwszym praniu zaczęły się pruć jak na fotce mimo prania w woreczku
Plus występuje lekki problem z dopraniem zabrudzeń
Ale poza tym są
greenpaprick - @obywatel_gov Hej, zamawiałem te maseczki więc lekko skomentuje :) 
A...

źródło: comment_1588340407gEyl5b61D3rXqR08dkpWaY.jpg

Pobierz