Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem Wam Mirki, że nie ogarniam tego hype na divy

Wiadomo, pewnie fajnie sobie pobzykac atrakcyjne laski (chociaz takich nie znajdziemy za 2 stówy), ale dla mnie była to największa porażka w życiu. Nie nachodza Was myśli w stylu "Hej, chyba coś jest nie tak, naprawdę jestem tak odrażający że nikt nie chce mnie dotknąć za darmo"?

Czy nie lepiej byłoby coś zrobić w kierunku rozwoju, poprawy swojego życia, zamiast racjonalizować sobie swój wybor (a tak naprawdę nie swój tylko reszty spoleczenstwa o odrzuceniu) tekstami typu "nie lubię pajacowac" czy "na randkach wydaje się więcej kasy a nie ma pewności seksu"?

Rozumiem, że dla niektórych jest to ostateczność, ale chwalenie się tym i robienie z tego stylu życia? Masakra...

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania:

Rozumiem, że dla niektórych jest to ostateczność, ale chwalenie się tym i robienie z tego stylu życia? Masakra...


No właśnie dla niektórych, to jest ostateczność. Ale dlaczego mieliby się z tego powodu wstydzić? To nie ich wina, że są brzydcy, lub mają problemy psychiczne. Poza tym, prostytutki nie muszą być ostatecznością. Ja mam dziewczynę, miałem w przeszłości trochę ons, fwb, ale mimo tego i tak chodzę na prostytutki. To jest
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież chodzenie na divy nie wyklucza rozwoju swojego wyglądu czy osobowości. Każdy inaczej traktuje tego rodzaju wizyty. Ja ze swojego punktu widzenia śmiało mogę stwierdzić że divy mogą uzależnić. Jednego tygodnia ma się ochotę na młodą sarenkę, drugiego na fajnego Milfa a kolejnego na cycatą itp. W normalnym życiu trzeba być chadem żeby bzykać wszystko na co ma się ochotę. Jak trafiasz na fajne dziewczyny to apetyt na kolejne panny
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiesz problemu.

Na divy chodzą nie tylko przegrywy, tylko ojcowie rodzin, tatusiowie. Także osoby, które są na tyle atrakcyjne, że nie miałyby problemu ze znalezieniem sobie partnerki.

Wykopki to inna sprawa. Narzekają tu, że kobiety są wymagające i rozglądają się za atrakcyjnymi facetami, przez co osoby mające mniej w skali ruchensztajna są skazane na samotność. To prawda. Kobiety (nawet te brzydkie) mają prawo szukać atrakcyjnych facetów, tak samo przegrywy