Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś święto pracy dlatego życzę miłego, długiego weekendu! 07:02:00, Piątek, 01 maja 2020. Imieniny: Józefa, Jeremiasza, Filipa. Słońce wstało dziś o 05:08. Świecić będzie 15 godzin i 10 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:19. Ciemna noc zapadnie o 21:57, ale gwiazd można wypatrywać od 21:01. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 22
Dzień dobry! Niech się święci 1 maja!
Wczoraj było tak trochę mieszanie, bo kiero nie zadzwoniła i nie marudziła ( ͟ʖ) poszło się na spacer i przy okazji kupiło pistolety na wodę ʕʔ ale wieczorem znowu coś zaczęło mnie dusić w środku i musiałam dać upust swoim myślom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale dziś będzie dobrze, a wiecie
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Dzień dobry mam nadzieję że jesteście wyspani. Samych pyszności przez cały dzień.
Dzisiaj poleżeć sobie, może coś obejrzę albo po prostu #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wczoraj w Hamburgu miałem burze z
@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @rajjj @Pjotsze @unizony_czlonek @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @Dddkop @Dioddy @slabehaslo @shitty_support @nivenerr @Tanczacy_paralityk @omi-omi @PoczciwyChlop @TomTailor100 @petla_sprzezenia @mobutu2

1.majowych radości Wszystkim - oby wszędzie w deszczu. W Pyrlandii pada i ptaki koncertują z radości.
Na śniadanko będzie kako i ciasteczka z widokiem na deszcz, kasztan w pełni zazieleleniony i wieżę kościelna z banerem "modlimy się za Was i tęsknimy za Wami".
Jak to moja siostra zauważyła
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: i reszta. Dzień dobry!

@Sikorka2017: @wynalazek_one: Kurde, a u mnie tylko szaro, buro i ponuro. Coś tam ma popadać w nocy i jutro, oby prognozy się sprawdziły.

Na dziś jako bonus - kapitan Kirk
Cześć i czołem, kluski z rosołem. Wczoraj trochę popadało, dzisiaj też się zapowiada. Idę na rodzinny spaceros bo słoñce świeci i szkoda dnia. Różowa pracuje, ja już miesiąc siedzę z dzieciakami. To bardziej męczy niż praca, ale za to bardzo się zbliżyłem ze szkrabami, i miło jak młodsza z płaczem biegnie do mnie a nie do mamy :) W ogóle to jest wieczna zabawa, ciągłe "tata choć, tata tam, tata tu". Co