Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?ę, co za dałn, pomijam jakość jego żartów ale...

Wardega złapał narzeczoną jakiegoś gościa za cycka a ten mu jeszcze rękę podał, WTF?!

Tez lubię pośmieszkować, ale mój dystans na to by był za mały jednak.

hej, #rozowepaski jak facet powinien na to zareagować?

#cycki #wtf #wardega #pytanie
kuba - ja #!$%@?ę, co za dałn, pomijam jakość jego żartów ale...



Wardega złapał na...
  • 47
  • Odpowiedz
@kuba: Coś powiedzieć, złapać gościa za rękę jak się ma szybką reakcję, odepchnąć, cokolwiek co by mu dało do zrozumienia że jego laski sobie nie pomaca :]

@dropsky: też się właśnie zastanawiałam
  • Odpowiedz
@kuba: @Mehqods: @madtrexx: Ja bym go najpierw uśpił chloroformem, obdarł delikatnie ze skóry, posypał wszystko solą i poczekał aż się obudzi. Potem dałbym mu miejscowe znieczulenie od szyi w duł, ciął na małe kawałeczki i kazał obserwować jak moje chomiki zjadają jego ciało.
  • Odpowiedz
@kuba: @anisek: nie jest moim kumplem. Chodzi o to, że to jest dla żartów(które bardzo lubię) więc to jest inna sytuacja jak ktoś Ci maca dziewczynę z zamiarem jej zaliczenia, wtedy bardziej #!$%@?łbym się na nią niż jego. Pewnie jakoś bym go odepchnął, ją oderwał ale wryj nie dałbym. Nie lubię rozwiązań siłowych.
  • Odpowiedz
@Fheat: biłem się raz w życiu z kumplem a raz innemu gościowi dałem strzał w pysk - także też nie jestem zwolennikiem rozwiązań siłowych, ale w takiej sytuacji bym nie popuścił. Nie ma znaczenia czy jest dla żartu czy nie.
  • Odpowiedz