Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?ę, co za dałn, pomijam jakość jego żartów ale...

Wardega złapał narzeczoną jakiegoś gościa za cycka a ten mu jeszcze rękę podał, WTF?!

Tez lubię pośmieszkować, ale mój dystans na to by był za mały jednak.

hej, #rozowepaski jak facet powinien na to zareagować?

#cycki #wtf #wardega #pytanie
kuba - ja #!$%@?ę, co za dałn, pomijam jakość jego żartów ale...



Wardega złapał na...
  • 47
  • Odpowiedz
@kuba: Ależ można, tylko wiesz, wyobraź sobie że obok przychodziła by straż miejska albo policja, albo jakaś wrażliwa babcia, która by tych panów wezwała bo jakiś koleś powalił jakiegoś śmieszka na ziemię i obija mu właśnie mordę. Taki idiota nie jest po prostu wart tego, zwłaszcza że on robi to z zamiarem żartu, a nie gwałtu. Czasem lepiej wziąć głęboki oddech i zareagować trochę delikatniej ;)
  • Odpowiedz
@kicioch: powiedzmy że jesteś w takiej sytuacji ze swoim chłopakiem, nie zareaguje - źle, da w pysk - źle, stąd moje pytanie, jak ma facet się zachować żeby nie było źle. Wiem, że każda kobieta mogłaby odpowiedzieć co innego ale jednak zaciekawiło mnie to.

@iniekcja: wybacz, jak myślę o klepaniu to mam Twój nick przed oczami
  • Odpowiedz
@anisek: Tak, ale to i tak maks, bo serio - nie warto. Ale to tylko moje zdanie, inne dziewczyny mogą mieć inne.

Ja inaczej patrzę na gościa który złapie za cycki po to by mieć więcej wyświetleń na yt a inaczej za takiego który ciągle się narzuca i ma trochę inny cel niż liczba odsłon filmiku (jego można spalić na stosie).

@kuba: Napisałam już wyżej, odepchnąć, ewentualnie stanąć
  • Odpowiedz
@kicioch: o o właśnie bo to też mnie zastanawiało - to w takim razie czy akceptujesz okazjonalne złapanie za cycka przez kolegę(w czysto żartobliwym sensie) - w sytuacji kiedy a)masz chłopaka b)nie masz chłopaka :)
  • Odpowiedz