Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Tak było z nowymi starymi kompami w podbazie gdy dostali je z yechnikum. O internecie, komputerach i programach uczyliśmy się z książek i rysowaliśmy w zeszytach, bo kompy stały obok za kratami xD
Teraz, to każda szkoła ma kompy i to coś oczywistego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 249
@LajfIsBjutiful i zawsze jako usprawiedliwienie brak kasy. Chodziłem do nowoczesnej podstawówki, w każdej klasie pulpity do obsługi rzutników, telewizorów, świateł, zasłon...Podobno działały jak wybudowali szkole ale to było 30 lat wcześniej więc już nie działały. W gimnazjum w pracowni do chemii masa gablot z różnymi rzeczami, przez 3 lata dostaliśmy chyba tylko glicerynę do powąchania. W liceum palniki na każdej ławce, wyciągi laboratoryjne, szmery, bajery, też nigdy nie używane. Pierwsze laborki z
  • Odpowiedz
  • 22
@teluch W mojej szkole zbierali na specjalne zeszyty ćwiczeń dla uczniów, które miały nam pomóc w matematyce, ale miały być przechowywane w szkole. Z ćwiczeń skorzystaliśmy raz i to korzystając z ołówków i tyle.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: to moja szkoła kiedyś wygrała cały w wór nowych piłek za udział w jakimś evencie, problem w tym że wszyscy nauczyciele obecni już dawno #!$%@? do domu, zostałem z naszej szkoły tylko ja i kilku moich ziomków. Całe miasto łaziliśmy z tym worem aż do domu kumpla by w poniedziałek ten zapierdzielał całe miasto XDD
  • Odpowiedz
U mnie w jednej sali była tablica multimedialna ale ktoś ukradł kabel i przez kilka lat wisiała nieużywana XD chyba że okłamali nas że kabel ktoś ukradł żeby tylko nie włączać tej tablicy i nie zużywać XD
  • Odpowiedz