Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: najlepsza akcja była, jak w gimnazjum sportowym, profil piłka ręczna, każdy z nas złożył się po 5 zyla, na klej do piłek, to było w pierwszej klasie, a kleju przez wszystkie lata na oczy nie widzieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@LajfIsBjutiful: ja jeszcze pamiętam jak u mnie szkoła chwaliła się jakąś salą interaktywną, w której były konsole wii, raz jak mieliśmy zastępstwo na wf z gościem od informatyki to nas tam zabrał i sobie graliśmy w gierki. Rok później sprzęt ni stąd ni zowąd zniknął i w sali były tylko maty do ćwiczeń, na których ćwiczyliśmy gimnastykę.
  • Odpowiedz
  • 1
@heteropoda wszyscy nazywali tą kobietę pielęgniarką więc przyjęłam że nią była. Czasami koleżanki chodziły do niej jak miały okres i prawie mdlały z bólu i też w grę wchodziły tylko krople żołądkowe xd nie wiem, może to było jedyne wyposażenie jej gabinetu xd
  • Odpowiedz
@Luna98x No cóż, instytucja szkolnej pielęgniarki bez leków i sprzętu w gabinecie, to żart. Ale w sumie nie ma co się dziwić, jak pielęgniarki są w szkołach dwa dni w tygodniu od 10 do 12, to po co dyrektor będzie coś kupował XD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful u nas tak samo, jak miała przyjechać delegacja ze szkoły w Niemczech, z którą współpracowało nasze technikum, nagle okazało się, że mamy w jakiś przepastnych piwnicach tokarki, frezarki i zostały one nam pokazane w razie by się ktoś z tej delegacji zapytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz